Liberators | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Mutant Box tarafından Türkçe dahil 10’dan fazla dilde yayımlanan Liberators, tarayıcı üzerinden yükleme ve kurulum yapmadan oynanabilen askeri temalı bir savaş/starteji oyunudur. Amerika Birleşik Devletleri ve Almanya olmak üzere 2 düşman devletin bulunduğu oyunda dilediğiniz tarafa dahil olarak ordularınızı yönetmeye başlıyorsunuz.

Oyuna başladığınızda kısa bir eğitimden geçerek temel bilgileri öğreniyor ve karargahınızı geliştiriyorsunuz. Yeni binalar inşa etmek ve mevcut binaları geliştirmek için petrol, altın gibi kaynaklara ihtiyaç duyduğunuz Liberators‘da, savaşlara katılıp galip gelerek bu kaynakları elde etmeniz mümkün.

Yönettiğiniz karargaha yeni komutanlar alarak ordunuzu büyütebildiğiniz oyunda farklı alanlarda uzmanlaşmış 30’un üzerinde komutan bulunuyor. Tank, motorlu birlik, havancı, keskin nişancı gibi çeşitli birlikleri yöneten bu komutanları seviye atladıkça ordunuza dahil edebiliyor ve istediğiniz alana konumlandırarak savaş sırasında düşman ordularına karşı kullanabiliyorsunuz.

Kullanıcı dostu arayüzü, basit oynanışı ve hem bireysel hemde ittifakça yapılabilen PvP savaşlarıyla keyifli bir oyun deneyimi sunan Liberators, free2play modelde hizmet veriyor.

Liberators Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!