Linkrealms | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Linkrealms Poster
Linkrealms Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Düşük
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
7+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 118

Önemli Uyarı
Mythyn Interactive, Linkrealms oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Mythyn Interactive oyunları.

Utah merkezli Mythyn Interactive tarafından geliştirilen ve yayımlanan Linkrealms, izometrik kamera açısına sahip sandbox MMORPG oyunudur. RPG’nin atası kabul edilen Ultima Online’a benzerliğiyle dikkat çeken Linkrealms, ilkel grafiklerinin arkasında geniş bir dünya ve zengin içeriğin yer aldığı sürprizlerle dolu bir oyun. İlk olarak 2009 yılında beta testlerine başlayan Linkrealms 2010 yılına kadar devam eden testlerine ara vererek geliştirilme yoluna gitmiş ve 2015 itibariyle beta testlerine tekrar başlamıştır.

Sınıf seçimi sunmayan Linkrealms‘da yaptığınız tercihler ile karakterinizin yeteneklerini ve oyunun gidişatını kendiniz belirleyeceksiniz. Crafting sistemi sayesinde elinizdeki eşyaları kullanarak yeni eşyalar elde edebilir, oyun stratejinize göre yolunuza agresif bir savaşçı ya da meraklı bir gezgin gibi devam edebilirsiniz. Elde ettiğiniz eşyaları kendi ihtiyaçlarınız için kullanabildiğiniz gibi diğer oyunculara satarak para kazanabilirsiniz.

Kendinize ait bir kulübe, ev, şato hatta kale inşaa edebildiğiniz oyunda tarım ve madencilik yaparak hammadde elde edebilir ya da tehlikeli zindanları ziyaret ederek değerli eşyalar toplayabilirsiniz. PvE’nin yanı sıra PvP mücadelelere de girebildiğiniz Linkrealms‘da, bir klana dahil olup kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

Linkrealms Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
Linkrealms Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!