Nakrum | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Nakrum Poster
Nakrum Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
7+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 24

Önemli Uyarı
Cetech, Nakrum oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Cetech oyunları.

ODTÜ Teknokent’te, Catech tarafından tamamen Türk sermayesiyle geliştirilen, tarayıcı tabanlı strateji oyunu Nakrum; verimli geçen açık beta test sürecinin ardından hatalarından büyük ölçüde arınmış şekilde final yayınına başladı.

Oyuna kapalı beta yayınından sonra getirilen görev sistemiyle 120 eğlenceli görev eklenmiş durumda. Bu görevler oyuncuların oyunu öğrenmelerine yardımcı olurken, aynı zamanda keyifli vakit geçirmelerine de imkan tanıyor. Ayrıca Nakrum‘da yer alan ittifak sistemi sayesinde diğer oyuncularla birlik olmak ve ittifaklar arası diplomatik ilişkiler kurmak da mümkün.

Oyuncuların oyun içinde çeşitli alanlarda özelleşmesine imkan tanıyan oyun alt yapısı sayesinde; oyunda isterseniz bir savaş komutanı, tüccar ya da diplomat olabilirsiniz. Atlantis, Alpha ve Azure isminde 3 ırkın yer aldığı Nakrum’da her ırkın kendine has özellikleri, zayıf ve kuvvetli yönleri bulunmakta. Oyuncuya farklı oyun deneyimleri yaşatacak şekilde tasarlanan bu ırkları biraz daha yakından tanıyalım.

Atlantis
Atlantis halkı, gelişmiş mekanik teknolojileri sayesinde güçlü silahlar üretebilmektedir. Üstelik sanayileşmiş ekonomileri sayesinde de üretim maliyetlerini dengelemeyi başarmıştır. Hem teknolojiyi hem de düzenli ekonomiyi tek bir toplulukta toplayan Atlantis halkı, dengeli stratejiler izleyen komutanlar için güzel bir tercih olacaktır.

Alpha
Alpha halkı, mekaniğin de ötesinde psişik güçlere sahiptir. Bu güçler bu halka doğaüstü güçler vermektedir ve bu güçlerini son derece yıkıcı şekilde kullanabilirler. Üstün teknolojileri sayesinde dev silahlar inşa edebilirler. Ancak çok gelişmiş canlılar oldukları için üreme hızları son derece düşüktür ve sanayileşmiş bir ekonomiye sahip olmadıkları için üretim maliyetleri yüksektir. Kısaca Alpha halkı saygınlık ve güç isteyen komutanların tercihi olmalıdır.

Azure
Evrimleştirilmiş yaratıklardan oluşan Azur halkı ise, fiziksel gücün kelime anlamıdır. Teknolojileri nedeniyle belki 1-1 savaşlarda başarılı olamazlar. Ancak şu unutulmamalıdır ki; bir Azur komutanı, bir savaşa asla 1-1 katılmayacaktır. Son derece hızlı üreyebilen üstelik teknolojiden uzak oldukları için üretim maliyetleri düşük olan bu ırk, Nakrum‘da gerçek savaş komutanlarına hitap edecektir.

Nakrum Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı