Nidia | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

iGameMore tarafından yayımlanan tarayıcı tabanlı rol yapma oyunu (MMORPG) Nidia, oyun severleri fantastik canlılarla dolu devasa dünyasına davet ediyor. 3D grafikleri ve değişken kamera açılarıyla klasik izometrik tarayıcı oyunlarından başarıyla sıyrılan Nidia‘da karakteriniz ile aksiyon dolu savaşlara dahil oluyorsunuz.

Archer, Warrior ve Mage olmak üzere 3 farklı karakter seçeneği sunan oyunda karakteriniz erkek ya da kadın olarak seçebiliyorsunuz. Kendine özgü kıyafet, aksesuar ve silahların yanı sıra benzersiz özel yeteneklere de sahip olan karakterlerin her biri farklı hikayeye sahip.

Gelişmiş RPG oyunlarda yer alan binek, pet, upgrade, guild ve zindan gibi bir çok içeriğe sahip olan Nidia, PvE savaşların yanı sıra hem bireysel hem de klan olarak gerçek oyunculara karşı PvP savaşlar yapmanıza da olanak tanıyor.

Görsel efektleri, grafikleri ve oynanabilirliğiyle sıradan bir tarayıcı oyunundan çok daha fazlasını sunan Nidia, zengin görev sistemi sayesinde hızlıca seviye atlamanıza ve karakterinizi geliştirmenize de yardımcı oluyor.

Nidia Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

2 yorum yapıldı
Yorum Yaz!