Panzar | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Kıbrıs’ta faaliyet gösteren Troxit Service tarafından CryEngine 3 oyun motoru ile geliştirilen ve globalde Panzar Studios tarafından yayımlanan Panzar, fantastik bir free2play MMOTPS oyunu olarak sınıflandırılmakta. Bir çok RPG özelliğini de içerisinde barındıran oyunda takım bazlı PvE ve PvP savaşları da yapılabiliyor.

Kendine özgü karakter çizimleri ve grafikleriyle dikkat çeken Panzar‘da hem görünüm hem de özellik yönünden birbirinden ayrılan toplam 8 benzersiz karakter sınıfı bulunuyor. Şifa verme, görünmez olma, taret/top kurma, büyü yapma gibi özel yeteneklere sahip olan bu sınıflar takım oyununda bir araya geldiğinde ise ortaya son derece keyifli bir mücadele çıkıyor. Bir çok yönden özelleştirebildiğiniz karakterinize eşya ve silahların yanı sıra savaştaki saldırı, savunma gibi değerlerinizi arttıran ek malzemeler alarak savaşın gidişatını değiştirmeniz de mümkün.

Tamamen farklı ortamların işlendiği çeşitli büyüklüklerde 19 aynı harita seçeneği sunan oyunda süper güç kullanma veya saldırı bloke etme gibi basit görünen ama oyunun seyrini değiştirebilecek özellikler de bulunuyor. Upgrade sistemi sayesinde sahip olduğunuz eşyaların özellik ve seviyelerini yükseltebildiğiniz Panzar‘da dört tanrı çarkı adı verilen mini oyun ile de her gün değerli eşyalar kazanabiliyorsunuz.

Panzar Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: XP/Vista/7/8 (güncel SP)
İşlemci: Core2Duo 2.4 ya da AMD Athlon 64 X2 5600+ 2.8
Ekran Kartı: GeForce 8800 GT ya da ATI Radeon HD 4870+
RAM: 2 GB
İşletim Sistemi: Vista/7/8 (güncel SP)
İşlemci:  Core Quad Q9450 2.6 ya da Phenom II x4 920 2.8
Ekran Kartı: GeForce GTX 470 ya da Radeon HD 6790
RAM: 4 GB
Panzar Promo Kod / Beta Key
Yorumlar

16 yorum yapıldı
 • yakup says:

  Bence indirmeyin boşuna berbat

  • çağrı says:

   sen ya oyun ne bılmıyon yada laf olsun dıye konusuyosun sundan daha keyflı ve kalıtelı bı oyun bulamazsın tabi becerebilirsen. türk bebeler mınecraft oynasın anlamsızca !!!

 • cengaver says:

  nerdeyse sitedeki her başarılı oyunu denedım ama bu oyun başka güzel birde Türkler fazla olsa tadından yenmez gelen arkadaş eklesin CeNGaVeRiYe_iCE

 • oguz says:

  Merhaba oyun ingilizce bende seçenekler arasında da Türkçe yok nasıl yapacam ?

  • oyunkayit says:

   Merhaba Oğuz,
   Oyuna ilk giriş (login) ekranının sol üst kısmında dil seçim menüsü bulunmakta, bu bölümden dil seçeneğini değiştirebilirsin.

Yorum Yaz!