Peta City | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Peta City Poster
Peta City Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
18+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 665

Önemli Uyarı
Rise Game, Peta City oyununun tüm hizmetlerini 26-05-2014 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Rise Game oyunları.

2012 yılında Aeria Games tarafından yayımlanan Repulse’ın Galaxy Gate tarafından geliştirilerek ekstra özellikler kazandırılmış versiyonu olan Peta City, Rise Game yayımcılığında Türk oyun severler ile buluşuyor. DK Online ile büyük başarı yakalayan Rise Game’in ilk MMOFPS oyunu olma özelliği taşıyan Peta City‘de aksiyon dolu savaş mekanikleri, hi-tech mühimmatlar, çok sayıda oyun modu ve harita seçeneği ile 3 farklı karakter sınıfı bulunmakta.

Komando, keskin nişancı ve akıncı ismindeki sınıfların her biri kendine özel yeteneklere sahip. Örneğin: Keskin nişancı özel peleriniyle görünmez olabilirken, akıncılar uzun sıçramalar yapabiliyor, komandolar ise hızlı hareket kabiliyetleri sayesinde rakiplerinden daha atik davranarak farklarını ortaya koyuyorlar. Tüm sınıfların ortak yeteneği ise duvarlara basarak sıçraya bilmeleri.

Peta City‘de şuan için toplam 9 oyun modu bulunmakta, bu modlarının bir kısmında PvP’nin yanı sıra PvE savaşları da yapmanız mümkün. Oyundaki güzel özelliklerin bir tanesi de eğitim modu. Bu özellik sayesinde gerçek oyuncularla çatışmalara girmeden önce Peta City‘nin tüm özelliklerini öğrenmenizi sağlayan kısa eğitimlere katılabiliyorsunuz. Tamamladığınız eğitimlerde aldığınız hediyelrle ise karakterinizi gerçek savaşlara hazırlamanız daha da kolaylaşıyor.

Çatışmaları daha keyifli hale getiren farklı büyüklükteki haritaları ve 16 kişi destekleyen savaşlarıyla Peta City yerli FPS tutkunlarının gönlünü fethedecek gibi gözüküyor.

Peta City Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: Pentium IV 2.4 GHz veya AMD 3400 +
RAM: 512 MB
HDD: 4 GB
Ekran Kartı: NVidia GeForce 6600 veya ATI eşdeğeri
Ses: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: Pentium IV 3.0GHz veya AMD veya eşdeğeri
RAM: 1 GB
HDD: 4 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 7600GT ya da ATI eşdeğeri
Ses: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
Peta City Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

115 yorum yapıldı
  • Mammedov says:

    agam nolur bu oyunu acin artik Allahin adina acin oyunu ozledik lutfen geri donsun peta city acin artik acin yil 2024 hala bu oyunun acilmasini diliyorum gerii donun

  • ATAKAN says:

    Şu oyunu açın Allah aşkına şuanda patlama yapar geri dönün lütfen

Yorum Yaz!