Phantomers | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Phantomers Poster
Phantomers Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 1762

Önemli Uyarı
NTTGame, Phantomers oyununun tüm hizmetlerini 09-08-2018 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer NTTGame oyunları.

Kore merkezli oyun geliştiricisi Dream Execution tarafından kendi ürettikleri Jindo oyun motoru ile geliştirilen Phantomers, askeri içeriğe sahip free2play MMOFPS oyunudur. Geliştirilme süreci büyük ölçüde tamamlanan oyun, Knight Online ile önemli bir başarı elde eden NTTGame tarafından 2015 yılı içerisinde Türkçe dil desteğiyle birlikte oyun severlerin beğenisine sunuldu.

Phantomers‘ta rifleman, sniper, pointman, engineer ve destroyer olmak üzere her birinin farklı özel yeteneği ve silahı bulunan 5 ayrı karakter sınıfı yer almaktadır. Oldukça geniş bir içeriğe sahip olan oyunda karakterlerin ana silahları dışında drone, mayın, nöbetçi silah gibi haritaya konumlandırılabilen ve düşmanın menzile girmesiyle kendiliğinden devreye giren gelişmiş savaş araçları da bulunmaktadır. Belirli aralıklar ile tekrar kullanılabilen bu araçlar kritik bölgelere yerleştirilerek rakip takıma karşı taktiksel üstünlük sağlanabilir.

Çeşitli ortamların işlendiği toplam 13 değişik haritayla gelmesi beklenen Phantomers‘ın farklı haritalarda oynanabilen 5 ayrı oyun modu bulunmaktadır. Team Deatchmatch, Seacrh and Destroy, Free for All, Domination ve Headquarter adındaki bu modlardan dilediğinizi seçerek takım oyunuyla rakiplerinizi alt edebilir, hedefi yok ederek puan kazanabilir ya da tek başınıza yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.

Üzerinizde iki büyük silah ve iki adet bomba taşıyabildiğiniz Phantomers’ta karakterinizin yürüme ve koşma hızı elinizdeki silahın ağırlığına göre değişiklik göstermektedir.

Phantomers Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşlemci: Core2Duo 2.2GHz / AMD Athlon 64 X2 2.66GHz
İşletim Sistemi: Windows XP
HDD: 3GB
RAM: 1GB 
Ekran Kartı: GeForce 8600 - GT 630 / Radeon HD 6750 
DirectX: 9.0
İşlemci: Core2Duo 2.4GHz / AMD Phenom X4 820
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8
HDD: 3GB
RAM: 2GB
Ekran Kartı: GeForce - GTS 450 / Radeon HD 7750
DirectX: 9.0
Phantomers Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

56 yorum yapıldı
Yorum Yaz!