Phantomers’ta Haziran Şenlikleri Başladı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Phantomers'ta Haziran Şenlikleri Başladı! Poster
Phantomers'ta Haziran Şenlikleri Başladı! Poster

Türkçe dil desteğiyle yayımlanan MMOFPS oyunu Phantomers, güncel içerik ve etkinlikleriyle oyun severleri sevindirmeye devam ediyor. Haziran ayında Ramazan ve tatile özel içeriklerin yanı sıra turnuva 7500TL ödüllü turnuvan da gerçekleştirilecek. Yenilik ve etkinliklere ait tüm detayları haber içeriğinde bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
05.06.2016

MMORPG oyunu Knight Online’ın da yayıncılığını üstlenen NTT Game’in MMOFPS oyunu Phantomers‘ta Haziran ayında oyun severleri birbirinden güzel etkinlikler ve içerikler bekliyor. Ramazan özel içeriklerinden Oyuna Giriş Etkinliklerine, Karne Etkinliği’nden Klan Turnuvası’na kadar birçok çalışma Haziran ayı içerisinde Phantomers severlere sunulacak.

Phantomers Hazırlık Turnuvası Kayıtları Başladı!

Klan Turnuvalarına Gaming İstanbul’daki turnuvadan sonra kısa bir ara veren Phantomers ekibi, oyunun tam sürüme yaklaştığı şu tarihlerde oyuncularının beklentilerini karşılamak adına bir Hazırlık Turnuvası düzenleme kararı aldı. Kayıtları başlayan turnuvanın mücadeleleri ise 17 – 18 – 19 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek. Heyecanla beklenen turnuvanın ödülü ise tam 7.500 TL değerinde oyun içi eşya olacak.

Ayrıca yapılan açıklamaya göre Temmuz ayı içerisinde nakit para ödüllü turnuvaların başlayacağı belirtildi.

Ramazan Özel Etkinlikler ve İçerikler

6 Haziran 2016 günü başlayacak olan Ramazan’a özel olarak Phantomers ekibi birbirinden güzel çalışmalar hazırladı. İşte bunlardan başlıcaları;

– Ramazan Paketi
Özel olarak hazırlanan Ramazan Paketi’nde oyun severlerin başlıca ihtiyaçlarını karşılayacak birbirinden güzel eşyalar %40 indirimle satışa sunulacak.

– Harita Düzenlemeleri
Ramazan coşkusunu oyuncularına en iyi şekilde yansıtmak isteyen Phantomers ekibi oyun içerisinde en çok tercih edilen haritalardan Museum ve Castle haritasını Ramazan esintileri ile bürüdü.

– Ramazan’a Özel Arka Plan
Daha önceki dönemlerde 23 Nisan ve 19 Mayıs gibi önemli günlere özel arka plan görselleri eklenen Phantomers‘ta Ramazan boyunca yeni bir görsel aktif olacak.

– İftar Topu Atışı
Ramazan boyunca her İstanbul için iftar saatinde oyun içerisinde geleneksel top atışı yapılacak.

– Hayırlı Ramazanlar Etkinliği
Her akşam 18:00 – 20:00 saatleri arasında oyun içi konuşma ekranında Hayırlı Ramazanlar yazan herkes 1’er günlük birbirinden güzel eşyalar kazanacak.

Ramazan içerikleri ve eklentileri hakkında daha fazla detaya buradan ulaşabilirsiniz.

Karne Kutlamaları Phantomers’ta

Okullar 17 Haziran’da kapanıyor, öğrenciler hediyelerini Phantomers‘tan alıyor. Phantomers ekibi okulların kapanışını öğrenci oyuncuları ile kutlamak özel bir Oyuna Giriş Etkinliği hazırladı. Etkinlik kapsamında oyuncular 17 – 18 – 19 Haziran tarihlerinde oyuna giriş yaparak ödüllerin sahibi olacaklar.

Phantomers’ta Oyuna Giren Kazanıyor

Phantomers ekibi eski oyuncularını tekrar oyuna davet etmek adına özel bir Oyuna Giriş Etkinliği hazırladı. Etkinlik kapsamında Phantomers‘a son giriş tarihi 1 Nisan tarihinden önce olan oyuncular Haziran ayı içerisinde oyuna tekrar giriş yaparak Military Black Cat, L115A3 Snow, Tecrübe/Altın Booster gibi ödüller kazanacaklar. Ayrıca oyuna aktif olarak devam eden oyuncular da farklı bir ödül paketinden faydalanabilecekler. Bu etkinlik hakkındaki detaylara

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.888


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!