Phantomers Euro 2016 Etkinliği | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Phantomers Euro 2016 Etkinliği Poster
Phantomers Euro 2016 Etkinliği Poster

Önemli günler için düzenlediği özel etkinlikler ile oyuncularına benzersiz deneyimler yaşatmaya devam eden Phantomers, 23 Nisan ve 19 Mayıs özel içeriklerinin ardından Euro 2016'ya özel Türkiye formalarıyla oyun severlerin karşısına çıkıyor.
Faaliyet Tarihi:
01.06.2016

Yeni nesil taktiksel MMOFPS oyunu Phantomers‘da birbirinden farklı ve eğlenceli içerikler gelmeye devam ediyor. Daha önce ülkemizin resmi bayramlarından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel içerikler hazırlayan Phantomers ekibi şimdi de tüm Türkiye’nin heyecanla beklediği 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’na özel içeriğiyle karşımıza çıkıyor.

Ülkemizdeki futbol sevgisini yaşatma ve milli takıma desteğini göstermek adına yapılan çalışmalar kapsamında Türk Milli Takımı formalı karakterler Haziran ayı içerisinde, şampiyona başlamadan önce Phantomers‘a eklenecek.

Türk Milli Takımı formaları ile birlikte Phantomers ekibi şampiyonanın oyun severler üzerindeki heyecanını arttırmak adına özel bir tahmin etkinliği hazırlıyor. Aldığımız bilgiye göre oyun severler şampiyona maçları öncesinde açılacak form ile maçların tahminlerini yapacaklar ve doğru tahminleri ile topladıkları puanlara göre özel hediyeler kazanacaklar.

Bu etkinlik ile alakalı da detaylı açıklamanın önümüzdeki günlerde yapılması planlanıyor. Ayrıca EURO 2016 ile aynı dönemde başlayan Ramazan Ayı için de oldukça güzel içerikler ve etkinlikler hazırlandığı belirtildi. Ramazan Davulcusu Modu ve Davulcu kostümü şu an için bildiğimiz içerikler arasında olanlar.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.773


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!