Karanlık Işık 19 Mayıs Etkinlikleri | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Karanlık Işık 19 Mayıs Etkinlikleri Poster
Karanlık Işık 19 Mayıs Etkinlikleri Poster

Türkçe MMORPG oyunu Karanlık Işık 19 Mayıs'a özel olark 2 gün boyunca düzenleyeceği etkinlikler ile oyuncularına çok özel hediyeler dağıtıyor. Her geçen gün büyüyen kitlesiyle dikkat çeken karanlık Işık'ta 19 ve 20 Mayıs tarihlerinde etkinliklere katılarak hediye paketlerinin sahibi olabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
19.05.2016

Gamesdom yayımcılığında Türkçe dil desteğiyle oyun severler ile buluşan Karanlık Işık, 19 ve 20 Mayıs’a özel etkinliklerle çok sayıda hediye dağıtıyor. 1 ile 20. sunucular arasında oyun Adminleri, özel karakterleri ile oyuna giriş yapacak. Bu karakterlerle savaşacak oyunculardan son vuruşu yapanlar büyük ödüllerin sahibi olacak. Fakat dikkat edilmesi gereken bir durum var, o da son vuruşu yaptıktan sonra bir ekran görüntüsü almak ve ilgili forum başlığına Karakter İsmi, Sunucu ve Hesabının bağlı olduğu e-posta adresini yazmak.

Büyük ödül ise her oyuncunun Karanlık Işık‘ta sahip olmak istediği; VIP kartı, milyonlarca altın, binlerce zaman boşluğu enerjisinin de dahil olduğu çok özel bir paket. Son vuruşu yapamayanlar üzülmesin, etkinliğe katılıp formu eksiksiz dolduran herkese de altın ve zaman boşluğu ile özellik yumurtasından oluşan daha ufak bir paket hediye edilecek.

Ayrıca günlük etkinliklerin yanı sıra 16.00’da Gerçek Dışı Labirent ile Buz ve Ateş Savaş Alanı tüm gün açık olacak ve Karanlık Işık‘taki gücünü test etmek isteyen tüm oyuncuları bir araya getirecek. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızda yine keyifli ve eğlenceli bir Karanlık Işık macerası oyuncuları bekliyor, bayramımız kutlu olsun!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.764


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!