Karanlık Işık Yaz Etkinlikleri Başladı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Karanlık Işık Yaz Etkinlikleri Başladı! Poster
Karanlık Işık Yaz Etkinlikleri Başladı! Poster

Türkçe dil desteğiyle yayımlanan ve küçük boyutuyla büyük ilgi göre MMORPG oyunu Karanlık Işık yaz ayının girmesi ve tatilin yaklaşmasıyla birbirinden özel etkinlik ve kampanyalarını duyurmaya başladı. Yaz etkinlik ve kampanyalarına ait detaylı bilgileri haber içeriğinde bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
05.06.2016

Türkiye’nin MMORPG oyunu Karanlık Işık, yazı kendine özel etkinlikler ve satış kampanyalarıyla karşılıyor. Haziranla birlikte artan sıcaklar, yaz tatilinin yaklaşıyor olması ve Ramazan’ın önümüzdeki günlerde başlayacak olması birçok oyuncuyu daha şimdiden oyunların keyifli ve macera dolu dünyasında yolculuk etmek için fırsat olarak gözüküyor. Bu süreçte Karanlık Işık, oyuncularının daha rahat şekilde karakterlerini geliştirme ve oyun dünyasının şan ve şöhret basamaklarını daha hızlı tırmanmalarını sağlamak için birbirini destekleyecek iki kampanya düzenliyor.

Harca Kazan ve Yükle Kazan Kampanyaları

2-8 Haziran tarihleri arasında, 1 haftalık zaman diliminde oyuncular Karanlık Işık Külçelerini harcadıkça farklı hediye paketlerini kazanıyor. Bu paketlerin içinde bir karakteri seri şekilde geliştirmek için gerekli birçok ürün yer alıyor. Saldırı ve güçlendirme parşömenlerinden element ruh taşlarına, burç kristallerinden vip çekiliş biletlerine, ruh özlerinden pelerin, buluntu, pet ve binek geliştirmek için gerekli farklı parçalara kadar çeşitli hediyeler Harca Kazan etkinliğinde oyuncuları bekliyor. 400 ile 20.000 Külçe arasında değişen farklı seçeneklerin paketlerini Karanlık Işık forumlarında açılan kampanya başlığında daha ayrıntılı şekilde görebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bu linke tıklamak.

Harca Kazan kampanyasını destekleyecek diğer kampanya ise Yükle Kazan. Bu kampanyada ise oyuncular yükledikleri Karanlık Işık Külçelerine ek hediye paketleri kazanıyor. Harca Kazan kampanya paketlerinin yanında karakterlerin gücüne güç katacak Yükle Kazan paketlerinin de içeriği oldukça ilgi çekici eşyalardan oluşuyor. Külçe yükleyen herkesin neredeyse aynı oranda Külçe kazandığı kampanya paketlerinde ayrıca binekler ve petler için evrim taşları, oyun içinde geçerli olan Altın Para Paketleri, ödül değiştirme kartları da yer alıyor. Yükle Kazan ile ilgili ayrıntılı paketlere ve içeriklere ulaşmak için de bu linke tıklayarak Karanlık Işık forumlarında açılan başlığı takip edebilirsiniz. Yükle Kazan etkinliğinin sadece 4 ile 5 Haziran arası geçerli olduğunu hatırlatmakta yarar var!

Yaza Özel Karanlık Işık Etkinlikleri

Peki ya etkinlikler? Karanlık Işık karakterinizi geliştirmek ve güçlendirmek için her gün birbirinden farklı etkinlikler düzenliyor. İçlerinden farklı hediyelerin kazanıldığı mantarları yok ettiğiniz Mantar Etkinliği’ni 11.30 – 12.00 – 21.30 ve 22.00 saatleri arasında yakalayabilirken, ekstra tecrübe puanı kazanmak isteyen oyuncular Derin Silip isimli geçit kapılarını takip ederek Karanlık Işık dünyasını yaratıklardan temizleyerek bu amaçlarına ulaşabiliyorlar. Derin Silip için 11.00’dan başlayarak akşam 23.00’a kadar her iki saatte bir etkinliğe katılım imkanı sağlanabiliyor. Tüm etkinlik ve kampanyaları Facebook fan sayfasından günlük olarak takip edebileceğiniz gibi, oyun içerisindeki etkinlikler bölümünden de saatleri ve içerikleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu yaz hem etkinliğe hem de oyun keyfine tam anlamıyla varmak isteyen MMORPG tutkunlarını Karanlık Işık, macera ve eğlence dolu dünyasıyla karşılıyor, bağımlılık yaratan içeriğiyle herkesi bekliyor!

Kılıç ve büyü, cesaret ve inanç!

Eğer bunlar bende var diyorsan ey Kahraman, Karanlık Işık dünyası seni bekliyor!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.822


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!