Phoenix Dynasty 2 | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Türkiye’de ve bir çok bölgede önemli oyuncu kitlesine ulaşan Kaos Online’ın geliştirilmiş yeni versiyonu olan Phoenix Dynasty 2, Ntroy yayımcılığında Steam üzerinden oyun severler ile buluştu. ½100 Türkçe dil desteğiyle free2play olarak hizmet veren oyun geleneksel özellikleri barındıran klasik bir MMORPG olarak sınıflandırılmakta.

Tüm hakları Ntroy’da bulunan Phoenix Dynasty 2‘nin en önemli özelliği, Türkiye’de Türk yazılımcılar tarafından geliştirilmeye devam ediyor olması. PvP yanıyla dikkat çeken oyunda sürekli aktif PvP haritası ile köy ve şehir savaşları yapma imkanının yanı sıra takım veya hanedanla yapabileceğiniz kervan baskını gibi aksiyon yüklü özellikler bulunmakta.

Bireysel veya parti ile PvE savaşlar yapabileceğiniz yüzlerce farklı boss, farklı zorluklarda slot ve seviyeye özel zindanların da yer aldığı Phoenix Dynasty 2‘de evcil hayvan sistemi, otomatik bot ve otomatik navigasyon ile gelişmiş binek sistemi de bulunmakta.

Grafikleri benzerleriyle kıyaslandığında ortalamaya yakın seviyede olan Phoenix Dynasty 2, görselliğinden öte içeriğiyle iddialı olan oyunlar arasında yer almakta.

Phoenix Dynasty 2 Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: 32/64 bit Win7/8/10
İşlemci: Pentium D 3.0Ghz
RAM: 512 MB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA 5200 128M
HDD: 5 GB
DirectX: Sürüm 9.0
Ses Kartı: Direct X destekli
İşletim Sistemi: 32/64 bit Win7/8/10
İşlemci: Intel Q6700 2.66G (2 CPU)+
RAM: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 9800 GT 512M
HDD: 5 GB
DirectX: Sürüm 11
Ses Kartı: Direct X destekliYorumlar

2 yorum yapıldı
Yorum Yaz!