Rail Nation | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

İlk olarak Eylül 2012’de Almanya sucuları açılan Rail Nation aldığı olumlu tepkilerle birlikte kısa sürede birçok dile çevrilerek farklı ülkelerde yayınlanmaya başladı. Travian Games’in yayınladığı tarayıcı tabanlı gerçek zamanlı strateji oyunu olan Rail Nation artık Türkiye’de ve Türkçe dil desteğiyle hizmet veriyor. Demir yolu yöneticiliği yaptığınız oyunda sahip olduğunuz bölgede farklı şehirler arasındaki ürün alışverişini trenleriniz ile yaparak kesintisiz hizmet sağlamaya çalışıyorsunuz.

36 farklı buharlı, dizel ve elektrikli lokomotif ile 48 çeşit vagondan oluşan tren filolarının yer aldığı Rail Nation‘da, kazandığınız paralarla filonuzu geliştirerek daha uzun yollarda daha kazançlı taşıma işlemleri yapabiliyorsunuz. Oyunda para kazanmanızın yolu ise verilen görevleri yerine getirip müşterileriniz ve insanları memnun etmekten geçiyor. Sahip olduğunuz tren için araştırmalar yaparak yeni teknolojiler entegre edebildiğiniz Rail Nation‘da başlangıçta ilkel buharlı trenlerle kısa mesafeleri uzun sürelerde alsanız da, gelişmiş teknolojik trenler sayesinde çok uzun yolları kısa sürelerde kat edebiliyorsunuz.

Oyun boyunca sürekli sayısı artan şehirlere ürünler nakledilebilir ve oyuncular sevkiyat yarışmalarına katılıp trenlerinizi diğer oyuncuların trenleriyle yarıştırabilirsiniz. Özel ruhsatlar alarak ek gelir sağlayabildiğiniz oyunda şehirlere gönderdiğiniz teslimatlar aynı zamanda şehirlerin büyümesine de sağlamaktadır.

Para, saygınlık ve altın olmak üzere 3 temel kaynak sunan Rail Nation, bu kaynakları kullanarak mevcut binaları, trenleri ve araştırmaları geliştirmenize olanak sağlar.

Rail Nation Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

5 yorum yapıldı
Yorum Yaz!