Skysaga | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Skysaga Poster
Skysaga Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
13+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 126

Önemli Uyarı
Smilegate, Skysaga oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Smilegate oyunları.

25 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Blitz oyun stüdyoları tarafından geliştirilmeye başlanan Skysaga, şirketin 2013 yılında vizyonunu değiştirmesi sebebiyle yeni kurulan iştiraki Radiant Worlds ile yoluna devam etmeye başladı. Geliştirilme süreci devam eden oyunun yayımcılığını ise Smilegate üstleniyor. Sandbox içeriğe sahip olan Skysaga, free2play bir MMORPG oyunu olsa da kendine özgü kurgusu ve Minecraft‘a benzeyen devasa evreniyle benzersiz bir oyun deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Farklı alanlarda uzmanlaşmış 8 ayrı karakterin olması beklenen Skysaga‘da kılıç, yay, balta gibi teknolojiden uzak ilkel silahlar kullanabiliyorsunuz. Kare bloklardan oluşan haritaları, uçan adaları, hareket eden bulutları, madenleri ve meslek sistemiyle (craft) Minecraft‘ın MMO versiyonu izlenimi veren oyunda, topladığınız malzemelerden kendi evinizi yapabiliyor, diğer oyuncuların evlerini ziyaret edebiliyor ve birlikte çeşitli aktivitelerde bulunabiliyorsunuz.

Skysaga‘da farklı köy ve bölgelere ışınlanma kapılarından geçiş yaparak gidebileceksiniz. Çeşitli yaratıklarla donatılmış zindanların da yer aldığı oyunda, PvP savaşların yapılabileceği arena gibi özel alanlar da bulunuyor. Henüz beta sürecinde olan Skysaga hakkındaki güncel bilgileri bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Skysaga Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

9 yorum yapıldı
Yorum Yaz!