Smite | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

ABD merkezli Hi-Rez oyun stüdyosu tarafından geliştirilen ve yayımlanan MOBA oyunu Smite; 3D grafikleri, kaliteli görsel efektleri ve yüksek oynanabilirlik değerleriyle oyun severlere keyifli bir oyun deneyimi sunuyor.

Tanrıların savaşını konu alan Smite‘de farklı kültürlerin mitolojilerinde yer alan çok sayıda tanrıya rastlamak mümkün. Zeus, Hades, Anubis, Bakasura, Herkül ve Odin gibi bir çok filme ve efsaneye konu olan bu tanrıların bir kısmı ücretsiz olarak seçilebilirken bir kısmını seçmek için ödeme yapmanız gerekiyor. Çin, Yunan, Mısır, Hindu, İskandinav, Maya ve Roma mitolojilerindeki tanrıların ön plana çıktığı Smite farklı oyun modlarında hem PvE hem de PvP savaşlara katılabiliyorsunuz.

Arena, Assault, Conquest, Domination, Joust ve Practice şeklinde ayrılan oyun modlarının bir kısmı kredili sisteme (karşı takımın kredisini sıfırlama) dayanırken bir kısmı ele geçirme (fetih) bir kısmı da yok etme mantığına dayanmaktadır. Practice modunda ise diğerlerinden farklı olarak yapay zekaya karşı savaşabilirsiniz. Kapsamlı karakter yapılandırma sistemi bulunan Smite‘de sahip olduğunuz karakterlerin seviyelerini yükselterek farklı yetenekler kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Smite Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP SP2, Vista veya Win7
İşlemci: Core2Duo 2.4GHz veya Althon X2 2.7GHz
RAM: 2GB (XP), 3GB (Vista, Win7)
HDD: 10 GB
Ekran Kartı: ATI Radeon 3870+, Nvidia GeForce 8800 GT+
Ses Kartı: DirectX destekli
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
İşlemci: Quad-core Intel veya AMD CPU
RAM: 4GB
HDD: 10 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 560+ veya ATI Radeon 6950+
Ses Kartı: DirectX destekli Ses KartıYorumlar

23 yorum yapıldı
Yorum Yaz!