StarColony | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Ukrayna merkezli oyun geliştiricisi Elyland tarafından geliştirilen ve yayımlanan StarColony, yükleme yapmadan tarayıcı üzerinden oynanabilen gerçek zamanlı savaş/starteji (MMORTS) oyunudur. Efsane strateji oyunu StarCraft‘a benzerliğiyle dikkat çeken oyundaki binalar, birimler ve ortamlar StarCraft oyuncularına oldukça tanıdık gelecektir.

İnsan, uzaylı ve yaratıklar olmak üzere farklı hikaye ve özelliklere sahip 3 benzersiz ırk seçeneği sunan StarColony‘de hızlı bir eğitimin ardından sınıfınızı seçerek oyuna başlıyorsunuz. Doğal kaynak olarak kristal ve gazın yer aldığı oyunda genel birimler için kristal, daha özel bina ve birimler için ise gaz kullanabiliyorsunuz. Özel kaynak olarak elmas kullanabilir bu sayede hem birim/binalarınızı daha hızlı tamamlayabilir hem de beklemeden özel yeteneklere sahip olabilirsiniz.

Savunma kuleleri, uçak savar vb savunma birimlerinin yanı sıra asker, robot, yaratık, tank, uzak gemisi, ejderha gibi kara ve hava saldırı birimleri de üretebildiğiniz StarColony‘de hem yapay zekaya karşı PvE savaşlar yapabilir, hem de gerçek oyuncular ile PvP savaşlar düzenleyebilirsiniz.

Kazandığınız savaşlardan elde ettiğiniz ganimetlerle merkez üssünüzü ve teknolojinizi geliştirerek yeni nesil birimlere sahip olun ve düşmanlarınızı hazırlıksız yakalayın. Klan sistemi de bulunan StarColony, ister tek başınıza isterseniz de klanınız ile savaşlara katılabileceğiniz alternatif bir strateji oyunu.

StarColony Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!