Stormfall | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Plarium tarafından yayımlanan tarayıcı tabanlı gerçek zamanlı strateji (MMORTS) oyunu Stormfall, şirketin Türkçe dil desteği getirdiği ilk oyunu olma özelliğini taşıyor. Herhangi bir yükleme ve kurulum yapılmamasına rağmen kaliteli grafiklere sahip olan Stormfall Facebook üzerinden de oynanabilmekte. Arkadaş listenizdekileri davet ederek birlikte oynama imkanı sunan oyunda karakter, sınıf, ırk gibi seçimler bulunmamakta.

Kendi imparatorluğunu kurmaya çalışan bir lord rolünü üstlendiğiniz Stormfall‘ın hikayesi Darkshine isimli bölgede geçiyor. Tüm strateji oyunlarında olduğu gibi Stormfall‘da da ilk yapmanız gereken çevrenizdeki madenlerden faydalanarak ham madde elde etmek. Sahip olduğunuz ham maddeler ile savunma ve saldırı birimleri üreteceğiniz binaları inşa edebilir ilk adım olarak güvenliğinizi kontrol altına alabilirsiniz.

Oyunda çevrenizde yer alan terk edilmiş alanlara saldırabildiğiniz gibi gerçek oyunculara ait şehirlere de saldırıp yağmalayabiliyorsunuz. Verilen görevleri yerine getirerek çeşitli hediyeler kazanabilir ve Stormfall‘a hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz.

Stormfall Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!