StormThrone | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
StormThrone Poster
StormThrone Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
-
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 73

Önemli Uyarı
R2Games, StormThrone oyununun tüm hizmetlerini 30-06-2017 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer R2Games oyunları.

Tecrübeli oyun yayımcısı R2Games’in oyun severler ile buluşturduğu StormThrone, indirme işlemi yapmadan tarayıcı üzerinden oynanabilen gelişmiş bir savaş oyunudur. Tarayıcı tabanlı olmasına rağmen kaliteli grafikleri ve geniş içeriğiyle dikkat çeken StormThrone, barındırdığı RPG unsurları sayesinde benzerlerinden sıyrılmayı başarıyor.

Sadece bir kaç tuş kullanarak görev alma, onaylama, savaşma, eşya toplama gibi aksiyonları gerçekleştirebildiğiniz oyunda, otomatik pot basma özelliği sayesinde savaş sırasında enerji ve büyü gücünüz tükenmeden yenilenmesini sağlayabiliyorsunuz. Mage, Warrior, Rogue, Hunter, Priest ve Paladin olmak üzere benzersiz yetenek ve eşyalara sahip 6 farklı karakter seçeneği sunan StormThrone, cinsiyet seçimiyle beraber 12 ayrı karakter seçimi sunmuş oluyor.

Binek sistemiyle de benzerlerinden ayrılan StormThrone‘da at gibi klasik bineklerin yanı sıra motosiklet gibi oldukça özel binekler de yer alıyor. Daha özel eşya ve yaratıkların yer aldığı zindanların da bulunduğu oyunda, ister tek başınıza isterseniz de gurup olarak bu zindanlara girebiliyorsunuz.

StormThrone Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!