Sudden Attack | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Sudden Attack Poster
Sudden Attack Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
18+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 1230

Önemli Uyarı
GameTürk, Sudden Attack oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer GameTürk oyunları.

Kore’li online oyun geliştiricisi GameHi tarafından Lithtech Jupiter oyun motoruyla 2005 yılında geliştirilen ve Nexon’un da içerisinde yer aldığı çeşitli yayıncılar aracılığıyla dünyanın bir çok ülkesinde milyonlarca oyun sever ile buluşan MMOFPS oyunu Sudden Attack GameTürk ile Türkiye’de yayına başladı.

Türkçe dil desteğiyle yayına başlayacak olan Sudden Attack‘ta Kırmızı (Tanzirilian Alliance) ve Mavi (UGPF) olmak üzere 2 farklı takım, birbirinden keyifli 10 ayrı oyun modu (ölüm oyunu, kuşatma, yok etme, bayrak yarışı v.s) ve her moda özel çeşitli büyüklüklerde toplamda 40’tan fazla harita bulunuyor.

Her oyuncu oyuna 1. seviyeden başlar ve yapılan savaşlarda hem takım hem de bireysel başarıya göre kazanılan tecrübe puanıyla seviye atlar. Oyunda yer alan çeşitli görevler sayesinde hem daha hızlı seviye atlayabilir hem de çeşitli eşyalar kazanabilirsiniz.

Sudden Attack‘ta da benzer oyunlarda olduğu gibi 2 farklı para bulunuyor, bunlardan birini oyun içerisinde yaptığınız savaş ve tamamladığınız görevlerden kazanabilirken, diğerini gerçek para karşılığı satın almanız gerekiyor. Her 2 parayla da oyun mağazasından çeşitli kıyafet ve mühimmat almanız mümkün.

Sudden Attack Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 2000
İşlemci: 800 MHz Pentium 3 ve üzeri
RAM: 256 MB
HDD: 1.5 GB
Ekran Kartı: Any 32 MB VGA
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 2000
İşlemci:  2 GHz Pentium 4 ve üzeri
RAM: 512 MB
HDD: 1.5 GB
Ekran Kartı: Any 64 MB VGAYorumlar

246 yorum yapıldı
Yorum Yaz!