Taikodom Living Universe | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Önemli Uyarı
Gamersfirst, Taikodom Living Universe oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Gamersfirst oyunları.

Brezilya merkezli Hoplon Infotainment oyun stüdyosu tarafından Unity 3D oyun motoru ile geliştirilen Taikodom, 2008 yılında başladığı yayın hayatını başarıyla sürdürmeye devam ediyor. Kendi ülkesinde Hoplon Inf. tarafından yayınlanan oyunun Avrupa yayıncısı ise Gamersfirst. Bilim kurgu temalı 3D çok oyunculu sosyal (MMOSG) oyun olan Taikodom MMORPG türüne ait bir çok özelliği de bünyesinde barındırmakta.

Consortium ve Renegades adındaki iki düşman klanın savaşını konu alan oyun uzayın derinliklerinde geçiyor. Assault, Vanguard ve Suppressor olmak üzere 3 farklı sınıf seçeneğinin bulundğu Taikodom‘da uzmanlaşabileceğiniz 4 ayrı meslek dalı yer almakta. Hotshot, Juggernaut, Scout ve Merachant ismindeki bu mesleklerden istediğinizde kendinizi geliştirerek yeni yeteneklere sahip olabilirsiniz.

Düşük seviyeli bir uzay aracıyla başladığınız oyunda hem verilen görevleri yerine getirerek hem de katıldığınız mücadeleleri kazanarak tecrübe puanı ve çeşitli hediyelere sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca topladığınız kaynaklar ile uzay aracınızı savunma, hız ve saldırı gibi bir çok yönden geliştirmeniz de mümkün. Skill efektlerinin yanı sıra ortalamanın üzerindeki grafikleriyle de beğeni toplayan Taikodom özellikle simülasyon oyunlarını sevenlerin mutlaka denemesi gereken bir oyun.

Taikodom Living Universe Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

2 yorum yapıldı
Yorum Yaz!