Tartaros Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Önemli Uyarı
Game&Game, Tartaros Online oyununun tüm hizmetlerini 20-12-2017 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Game&Game oyunları.

INTIVSoft tarafından geliştirilen ve Game&Game yayımcılığında oyun severler ile buluşan Tartaros Online, RPG destekli MMO aksiyon oyunudur. Bol efektli grafikleriyle dikkat çeken oyun anime tarzı çizimleri ve non target oynanışıyla oyunculara keyifli vakit geçir meyi vaat ediyor.

Devasa açık dünya haritada macera dolu yolculuklara çıkabildiğiniz Tartaros Online’da farklı seviyelerde ziyaret edebileceğiniz 20’nin üzerinde kasaba, çeşitli zorluk derecelerine sahip yüzlerce mob slotu, aksiyon dolu savaşlara ev sahipliği yapacak 25’ten fazla zindan ve çok sayıda özelleştirilebilir silah ile zırh ve mühimmat sizi bekliyor.

Benzersiz yeteneklere sahip 9 farklı karakter sınıfından dilediğinizi seçebildiğiniz oyunda karakterinizi 800’den fazla kıyafet, 400’ün üzerinde aksesuar ve 300’ü aşkın saç stilinden dilediğini kullanarak tamamen özelleştirebilir ve benzersiz bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

İngilizce dil desteğiyle oynanabilen Tartaros, akıcı oynanışı ve basit arayüzüyle her seviyede RPG oyuncusu için alternatif olabilecek bir oyun.

Tartaros Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı