The Lord of the Rings Online (LOTRO) | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Kitapları ve filmleriyle tüm dünyada devasa bir hayran kitlesine ulaşan Yüzüklerin Efendisi serisi bu başarısını şimdi MMORPG dünyasında sürdürüyor. Orijinal içeriğe bağlı kalınarak hazırlanan The Lord of the Rings Online (LOTRO), son versiyonu Rise of Isengard ile önceki versiyonlarında yakaladığı başarıyı arttıracak gibi gözüküyor. Standing Stone Games tarafından yayımlanan LOTRO, ücretli olarak başladığı MMO serüvenine artık kısmen ücretsiz (free2play) olarak devam edecek.

3 boyutlu MMORPG türünde olan LOTRO‘da filmde gördüğünüz karakterleri görmeniz mümkün. Race Of Man (insanlar), Hobbit (hobitler), Dwarf (cüceler) ve Elf (elfler) olmak üzere 4 farklı ırkın yer aldığı oyunda 9 benzersiz sınıf bulunuyor. Çeşitli yeteneklere sahip bu sınıflar:

Minstrel (healer), Hunter (saldırı), Warden (defans), Rune-Keeper (healer), Lore-Master (destek), Burglar (destek), Guardian (savunma), Champion (saldırı), Captain (destek)

Kaliteli grafikleri ve sağlam hikayesiyle göz dolduran The Lord of the Rings Online, ayarlarında bulunan kalite seçenekleri sayesinde düşük sistemlerde de oynanabilmektedir. LOTRO PvE odaklı bir oyun olduğu için PvP yönüyle çok fazla ön plana çıkmamaktadır.

The Lord of the Rings Online (LOTRO) Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Pentium 4 1.8 GHz veya AMD
RAM: 512 MB
HDD: 7.0 GB
Ekran Kartı: 64 MB GeForce 3 veya ATI Radeon 8500
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista
İşlemci: Pentium 4 2.8 Ghz / AMD Equivalent
RAM: 1024 MB veya daha fazla
HDD: 10.0 GB
Ekran Kartı: 128MB GeForce 6800 / ATI Radeon X850Yorumlar

15 yorum yapıldı
Yorum Yaz!