Tiny Mighty | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Tiny Mighty Poster
Tiny Mighty Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
15+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 28

Önemli Uyarı
AMZGame, Tiny Mighty oyununun tüm hizmetlerini 21-04-2017 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer AMZGame oyunları.

AMZGame tarafından yayımlanan Tiny Mighty, İngilizce arayüze sahip tarayıcı tabanlı savaş oyunudur. Marvel ve DC evrenindeki süper kahramanlara atıfta bulunarak tasarlanan karakterlerin yer aldığı oyunda, seçtiğiniz ana karakterin yanı sıra seviye atladıkça sahip olduğunuz yan karakterleri de yönetiyorsunuz. Sevimli çizimleri ve savaş animasyonlarıyla dikkat çeken Tiny Mighty zengin içeriği, zindanları ve PvP savaşlarıyla keyifli bir oyun deneyimi sunuyor.

Spider Man’den Wolverine’e, Stone Man’den Thor’a toplam 25 farklı süper kahramanın “imitasyon”una sahip olan Tiny Mighty‘de, kendi süper ordunuzu oluşturarak zindanlarda ve PvP savaşlarında boy gösterebilirsiniz. Ayrıca ana karakter ile birlikte yan kahramanların da seviyelerini yükseltmeniz ve ek özellikler kazandırmanız da mümkün. Orijinallerine uygun süper güçler kullanabilen karakterleri savaş sırasında doğru zamanda kullanarak rakiplerinize avantaj sağlayabilirsiniz.

Tüm kahramanlara sahip olabildiğiniz Tiny Mighty‘de aynı anda en fazla 5 kahraman ile savaşabiliyorsunuz. Savaşlardan önce kullanmak istediğiniz kahramanları seçebilir ve kahramanların tüm özelliklerini oyun içerisindeki “Lab” bölümünden görebilirsiniz.

Tiny Mighty Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!