Trove | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Trion Worlds tarafından geliştirilen ve yayımlanan aksiyon MMO oyunu Trove‘de küplerden oluşan devasa bir dünya sizi bekliyor. Ormanlardan buzullara, çöllerden şehirlere kadar farklı temaların işlendiği çok sayıda bölgenin yer aldığı Trove‘da, farklı kurgulara sahip oyun modlarında ister tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınız ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Şu an için benzersiz yeteneklere sahip 15 farklı karakter sınıfı sunan oyunda çok çeşitli silahların yanı sıra alev saçan ve uçan ejderhalar ile form değiştirebilen karakterler de bulunuyor. Basit oynanışı ve eğlenceli karakterleriyle her seviye oyuncunun zorlanmadan oynayabileceği Trove‘da sahip olduğunuz karakteri bir çok yönden özelleştirebilir, çeşitli eşyalar ile donatabilir ve mevcut eşyalarının seviyesini yükseltebilirsiniz.

Çeşitli zorluklarda zindanların da yer aldığı Trove‘un haritalarında özgürce dolaşabilir ve ister bireysel isterseniz de takım halinde savaşlara yapabilirsiniz. Konsol versiyonları da geliştirilmekte olan oyun şimdilik PC ve MAC üzerinden oynanabiliyor.

Trove Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Vista 32-bit SP2 
İşlemci: Intel Core i5-2XXX 2.0GHz / AMD Phenom II X4 2.6GHz 
RAM: 1GB 
HDD: 1GB
Ekran Kartı: Intel HD Graphics 3000 ve üzeri 
Notlar: OpenGL 3.2 veya DirectX 10.0 desteğiYorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!