Warframe | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Londra merkezli oyun stüdyosu Digital Extremes tarafından Evolution Engine oyun motoru ile geliştirilen Warframe, aynı şirket tarafından Türkçe dil desteğiyle yayımlanıyor. Play Station 4 versiyonu da bulunan Warframe bilim-kurgu temalı bir MMOTPS oyunu.

Güneş sisteminde yer alan gezegenlerin çevresindeki gemilerde geçen oyunda, takımınız ile istilacılara karşı savaşıyorsunuz. Tenno, Grineer ve Corpus olmak üzere 3 farklı sınıfın yer aldığı Warframe‘de her sınıfta çeşitli yeteneklere sahip 5 farklı karakter (warframe) bulunuyor. Bu karakterlerin bir kısmını kullanabilmeniz için belirli bir seviyeye ulaşmış olmanız gerekmekte.

Warframe‘de görev yapabileceğiniz zindanlar da yer almakta, oyun bilim-kurgu temalı olduğu için zindanlar oldukça geniş ve çok katlı tasarlanmış, bu sayede daha rahat hareket edebiliyor ve özgürce savaşabiliyorsunuz. Warframe‘e başlarken takım kurmazsanız otomatik botlar sizin takımınıza geliyor ve oyun biraz sıradanlaşıyor.

1vs1 PvP modu bulunan Warframe‘e ilerleyen zamanlarda kalabalık savaşlara imkan tanıyan PvP Deathmatch modu eklenmesi bekleniyor. Yüksek oynanabilirlik ve grafik değerlerinin yanısıra basit görev sistemi ile PvE hayranlarını cezbeden Warframe keyifli olduğu kadar kaliteli bir oyun deneyimi sunuyor.

Warframe Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP SP 3 ve üzeri
İşlemci: Intel Core2Duo e6400 veya AMD Athlon x64 4000+
RAM: 2 GB RAM
HDD: 1 GB boş alan
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8600 GT veya ATI Radeon HD 3600
DirectX: 9.0c
Warframe Promo Kod / Beta Key
Yorumlar

14 yorum yapıldı
Yorum Yaz!