Absolute Force Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Absolute Force Online Poster
Absolute Force Online Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
16+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 150

Önemli Uyarı
NetDragon, Absolute Force Online oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer NetDragon oyunları.

Çin merkezli oyun stüdyosu TQ Digital tarafından Unreal 3 oyun motoru ile geliştirilen MMOFPS oyunu Absolute Force Online (kısaca AFO), NetDragon aracılığıyla global yayınına başladı.

Yeraltı örgütü Justice Hand ile askeri örgüt Fallen Angel arasındaki çatışmayı konu alan Absolute Force Online yenilikçi özellikleri ve oyun modları ile oyunculara farklı deneyimler sunuyor. En dikkat çeken özelliklerden birisi ise kamera modu, Absolute Force Online‘ı hem karakterin gözünden (FPS) hem de karakterinizi görerek (TPS) oynayabiliyorsunuz. Bu sayede etrafınızı daha geniş açıyla görebilmeniz ve bulunduğunuz duruma göre rakibinize üstünlük sağlamanız mümkün hale geliyor.

FPS’lerde pek sık karşılaşmadığımız bir özellik olan koşma özelliği de oyuna entegre edilmiş durumda. Absolute Force Online‘ın en keyifli özelliklerinden birisi ise kullanılabilir araç ve ağır silahlar, M82A1 ile çevrenizi tarayabilir veya helikoptere binerek etrafınıza füze yağdırabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra haritalarda bulunan patlayan, kırılan ve dağılan objeler ile oyun benzerlerine göre daha gerçekçi hale getirilmiş. Zombi modu, bayrak kapmaca modu ve 5’e 5 yapılan araç modu Absolute Force Online‘da yer alan 7 farklı oyun modundan sadece birkaçı.

Absolute Force Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşlemci: Pentium D Dual Core 2.33GHz
RAM: 2 GB
Ekran Kartı: 9600 GT
HDD: 10 GB
Direct X: DierctX 9.0c
İşlemci: Core 2 Dual Core 2.66GHz
RAM: 4 GB
Ekran Kartı: 9800 GT
HDD: > 10 GB
Direct X: DierctX 9.0cYorumlar

11 yorum yapıldı