Aika Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

JoyImpact tarafından geliştirilen MMORPG oyunu Aika Online, Avrupa’da yayına başladığı 2009 yılından bu yana “En iyi Online Oyun”, “En İyi Oyun Tasarımı ve Senaryo” gibi sektörde oldukça önemli olan ödülleri almaya hak kazandı. Kaliteli grafikleri ve detaylı içeriğine rağmen orta düzey sistemlerde rahatlıkla çalışabilen Aika Online t3fun’in yayımcılığında oyun severlere hizmet veriyor.

Alethius, Lenaria, Feonir, Vanov ve Ostyrion olmak üzere 5 farklı ulusun yer aldığı Aika Online‘da 6 farklı sınıf seçeneği bulunuyor. Dual Gunner, Warrior, Fighter, Scout, Spellcaster ve Warlock olarak belirlenen sınıflar kendilerine has özel yetenekleri ve kabiliyetleri bulunmakta.

1000’den fazla görev, 15 devasa harita ve 1000’e 1000 kullanıcıyı destekleyen savaşları ve sürükleyici oyun senaryosuyla kısa sürede yüzbinlerce oyuncuya ulaşan oyunun en sevilen yönlerinden biri ise detaylı PvP yapısı.

5 farklı PvP bölgesinin yer aldığı Aika Online‘da kullanışlı oyun arayüzü sayesinde keyifli savaşlar yapabilir, sınıflara özel bineklerle karakterinizin defans ve saldırı değerlerini yükselterek oyunu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Aika Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista
İşlemci: 1.5 GHz Pentium 4 ve üzeri.
RAM: 512 MB
HDD: 2 GB
Ekran Kartı: Nvidia FX 5200 ve üzeri
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista
İşlemci: 2 GHz Pentium 4
RAM: 1024 MB (1GB)
HDD: 2 GB
Ekran Kartı: Nvidia 6600
İlgili HaberlerYorumlar

41 yorum yapıldı
Yorum Yaz!