Aika Online Türkiye’ye Geliyor | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Aika Online Türkiye'ye Geliyor Poster
Aika Online Türkiye'ye Geliyor Poster

Asya, Avrupa ve Amerika'da büyük beğeni toplayan MMORPG oyunu Aika Online Mayn Games ile Türkiye'ye geliyor. Kaliteli grafikleri, gelişmiş PvP sistemiyle güçlendirilen oyunun çeviri ve geliştirme çalışmalarının 2012'nin son çeyreğinde bitmesi ön görülüyor.
Faaliyet Tarihi:
2012

JoyImpact tarafından geliştirilen ve ilk olarak 2009 yılında yayına başlayan Aika Online Kore, Japonya, Tayvan, Hong Kong’un yanısıra Amerika ve Avrupa’da bir çok ülkede yayınlanmaya devam ediyor. Yayınlandığı ülkelerde büyük kitlelerin beğenisi toplamayı başaran Aika, kazandığı ödüllerle online oyun dünyasındaki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırmakta.

Tüm bu gelişmeleri yakından takip eden Mayn Games, Aika’yı Türk oyun severlerin hizmetine sunmak için hazırlıklara başladığını duyurdu. Tamamen Türkçe olarak yayına hazırlanan Aika, Türk oyuncuların oyun alışkanlıkları ve haz duyduğu noktalar göz önüne alındığında oldukça başarılı bir seçim gibi görünüyor.

MMORPG türündeki oyun özelleştirilebilir binek ve karakterlerin yanısıra gelişmiş PvP ve savaş sistemi sayesinde aynı türdeki diğer oyunlardan bir adım öne çıkıyor. Kılıç, balta ve yay gibi ilkel silahların yanısıra ateşli silahların da yer aldığı Aika’nın bu yılın son çeyreğinde kapalı beta testlerine başlaması ön görülüyor..

Toplam Okunma Sayısı : 20.996


Yorumlar

13 yorum yapıldı
 • EKO says:

  Ya oyun çok süper ama nie sanki kapandıki tekrar açılmayacakmı ya :(((

 • ELTUN says:

  2013 0.5 17 de yaziyorum oyunu yeniden acin !!!!!

 • ELTUN says:

  ben bu oyunu seviyorum niye kapattiniz!!!

 • DuHang says:

  arkadaslar aika da kayıt ol sayfası kapalı burdakı sitenin ıd sifresinimi yazıyoz yada nasıl aika oyuna girmek icin kayıt olurum bilgisi olan varmı yardım edebilirmi acil arkadasalr.

 • Ahmet Hamdi SEYYAR says:

  Bu mesajı 15 Şubat 2013 Cuma yazıyom oyun 28 şubatta kapanıyo beyler hiç oyuna gelmeyin

 • almira says:

  aika online giriş yaparken sorun yaşıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz maus neden tıklamıyor anlamadım server seçimi yapamıyorum oyuna giriş yapamıyorum

 • Joshua says:

  Oyuna girişte sorun yaşıyorum yardımcı olur musunuz ? sürekli başlatıcı yüklenmiyor diyor.

 • Cem says:

  Oyunu getirecek firma MaynGames Karahan online’dan biliyorum oyun bir süre sonra para üzerine kurulacak mayn games açlıktan ölüyor

 • Farmazone says:

  Uzun suredir Aikanin Tum Serverlerinde Yuksek lvl karakterlerle oynamisim Aika Turkis Olursa Cok Sevinirim Sabirsizlikla CBT Yi bekliyorum. Bide CBT Hakkinda Bilgi olsan cok sevinirim!

 • Kemal says:

  Sabırsızlıkla bekliyoruz. Ve cbt ne zaman bilgilendirirseniz sevinirim 🙂

 • Mete says:

  Aika Online oyuncusuyum. Eğer Türkiye’ye gelirse yüksek level karakterimi bırakıp kesinlikle başlarım. Tabii eventler ve verilen düşük level bonuslarıda olursa.. Gerçekten iyi bir oyun. Türkiye’de de çok tutulacağını umuyorum. 🙂