Aika Online Türkiye’ye Geliyor | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Aika Online Türkiye'ye Geliyor Poster
Aika Online Türkiye'ye Geliyor Poster

Asya, Avrupa ve Amerika'da büyük beğeni toplayan MMORPG oyunu Aika Online Mayn Games ile Türkiye'ye geliyor. Kaliteli grafikleri, gelişmiş PvP sistemiyle güçlendirilen oyunun çeviri ve geliştirme çalışmalarının 2012'nin son çeyreğinde bitmesi ön görülüyor.
Faaliyet Tarihi:
2012

JoyImpact tarafından geliştirilen ve ilk olarak 2009 yılında yayına başlayan Aika Online Kore, Japonya, Tayvan, Hong Kong’un yanısıra Amerika ve Avrupa’da bir çok ülkede yayınlanmaya devam ediyor. Yayınlandığı ülkelerde büyük kitlelerin beğenisi toplamayı başaran Aika, kazandığı ödüllerle online oyun dünyasındaki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırmakta.

Tüm bu gelişmeleri yakından takip eden Mayn Games, Aika’yı Türk oyun severlerin hizmetine sunmak için hazırlıklara başladığını duyurdu. Tamamen Türkçe olarak yayına hazırlanan Aika, Türk oyuncuların oyun alışkanlıkları ve haz duyduğu noktalar göz önüne alındığında oldukça başarılı bir seçim gibi görünüyor.

MMORPG türündeki oyun özelleştirilebilir binek ve karakterlerin yanısıra gelişmiş PvP ve savaş sistemi sayesinde aynı türdeki diğer oyunlardan bir adım öne çıkıyor. Kılıç, balta ve yay gibi ilkel silahların yanısıra ateşli silahların da yer aldığı Aika’nın bu yılın son çeyreğinde kapalı beta testlerine başlaması ön görülüyor..

Toplam Okunma Sayısı : 23.533


Yorumlar

13 yorum yapıldı