Albion Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Berlin merkezli oyun stüdyosu Sandbox Interactive tarafından geliştirilen ve yayımlanan Albion Online, izometrik bakış açısına sahip sandbox türünde MMORPG oyunudur. Açık dünya olması sebebiyle oyuncuya bir çok konuda özgürlük sağlayan oyun Orta Çağ döneminde geçmekte.

Bina inşa edebildiğiniz Albion Online‘da çeşitli meslekler öğrenebilir, topladığınız malzemeler ile kendi eşyalarınızı üretebilir ve ticaret yapabilirsiniz. Mücevherden taşa, odundan deriye farklı özelliklerde çeşitli ürünlerin yer aldığı oyunda öküz arabası gibi araçlar da kullanabiliyor, evinizi ve karakterinizi bir çok yönden özelleştirebiliyorsunuz.

Guild sistemininde yer aldığı Albion Online‘da özel bölgelerde 20’ye 20 PvP savaşları yapabilir, diğer oyunculardan vergi alabilir veya sizi vergiye bağlayanlara isyan ederek özgürlük için mücadele edebilirsiniz.

Sahip olduğu 800’den fazla bölge ile oldukça geniş bir dünya sunan oyunda Disciples of Morgana, The Heretics, Keepers of Albion ve The Undead olmak üzere 4 farklı karakter sınıfı yer almakta. Her karakter için özelleştirilmiş zengin içerikler sunan Albion Online tam sürüne geçtiğinde büyük ses getirecek yapımlardan biri olarak gösteriliyor.

Albion Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: Intel Core2Duo E6850 / AMD Phenom II X2
RAM: 4 GB
HDD: 15GB +
Ekran Kartı: GeForce 8600 / AMD veya ATI 4850
İlgili HaberlerYorumlar

14 yorum yapıldı