Albion Online Final Beta Yenilikleri | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Albion Online Final Beta Yenilikleri Poster
Albion Online Final Beta Yenilikleri Poster

Merakla beklenen sandbox MMORPG oyunu Albion Online'da büyük gün geliyor! Final beta tarihiyle birlikte oyuna gelecek yeni özellikleri de duyuran Sandbox Interactive ekibi, 1 Ağustos'ta tüm oyun severleri Albion Online'a davet ediyor. Yenilikler hakkında detaylı bilgiye haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
01.08.2016

Alman geliştirici Sandbox Interactive, sandbox MMORPG tarzındaki Albion Online‘ın oyuncularına mümkün olan en iyi oyun deneyimini yaşatmak adına çalışmalarını sürdürüyor. Yeni Artifact Item’ların Final Beta’ya eklenmesi bunun başka bir kanıtı oldu. Bu özel eşyalar oyunculara yeni türde güç dolu ekipmanlara sahip olma fırsatı veriyor, üstelik her bir eşya içine gömülmüş kendine özgü görünümler, eşsiz yetenekler ve büyülerle geliyor. Bu gelişme, sadece PvE bölgelerinde daha fazla değerli ganimet anlamına gelmiyor. Bunun ötesinde, oyundaki karakterlerin gücünü ve dayanıklılığını geliştirmek için tasarlanmış yeni bir yöntem söz konusu.

Bloodletter’dan Eye of Secrets’a, oyuncular yeni Artifact eşyalar sayesinde karakterlerini daha da rekabetçi güçler haline getirecek yeni bir opsiyona sahip olacak.

Final Beta’nın başlayacağı 1 Ağustos’da, bu Artifact Item’lardan 18 tanesi (10 silah, 2 off-hand, 2 zırh seti) oyuncular tarafından yapılabilir olacak. Sandbox Interactive’in gündeminde daha da fazlası var. Geliştirici firma oyunculara toplamda 81 Artifact Item vermeyi planlıyor.

Albion Online‘a Final Beta’da gelecek Artifact Item’lar ve sistemle ilgili daha fazla bilgi edinmek için tanıtım videosunu inceleyebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.227


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!