Albion Online Final Beta’da! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Albion Online Final Beta'da! Poster
Albion Online Final Beta'da! Poster

Sandbox Interactive tarafından geliştirilen ve yayımlanan sandbox türündeki MMORPG oyunu Albion Online, uzun bekleyişin ardından final beta yayınına başladı. Final beta ile birlikte oyuna eklenen ek özellikleri ve Albion Online hakkında önemli bilgileri haber içeriğinde bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
01.08.2016

Yılın merakla beklenen oyunlarından Albion Online‘da bir önceki beta süreci sona erdi ve yepyeni oyun içi özellikler içeren final beta süreci başladı.

Oyun sunucularını sıfırlayan Sandbox Interactive, sandbox MMORPG türündeki oyunu Albion Online için büyük önem taşıyan final beta sürecini başlattı. Böylece, oyunu halihazırda oynayan ve oyunun yeni dünyasına adım atmak, tüm geliştirmelerle yepyeni özellikleri keşfetmek isteyen 160.000 Founder oyuncu için taze bir macera başlamış oldu. Legendary statüsündeki Founder’lar betayı oynamaya 1 Ağustos’ta, Epic ve Veteran statüsündekiler ise 2 ve 3 Ağustos’ta başladılar. Founder Pack’ini bir üst klasmana yükseltmek isteyenler https://albiononline.com/en/shop/ adresindeki Albion Online Store’u kullanabilir.

Oyuncuların Albion’daki macera deneyimini zenginleştirmek üzere yola çıkan Sandbox Interactive, örneğin oyunun Destiny Board’unu yeniden yapılandırmak ve Guild vs Guild savaş sistemini revizyondan geçirmek gibi pek çok çalışma yaptı, ayrıca tüm guild sistemine yeni özellikler ekledi. Bu, yeni özelliklerin eklendiği tek alan değil. Yeni dünyalar Royal Islands ve The Outlands’in tamamen benzersiz görünüş ve farklı yapılara sahip biyomları da (bataklık, bozkır, dağlar gibi) yenilikler arasında. Oyuncular, bu yeni ortamlarda rekabetin dışında kalmamak için, yeni eklenen Artifact Items sistemindeki silah, zırh seti, off-hand gibi ganimetlere sahip olabilirler.

Ama iş bunlara sahip olmakla da bitmiyor. Oyuncular akıllı kararlar vermek ve doğru hareket etmek zorundalar, çünkü oyunun yeni eklerinden olan Reputation & Crime sistemi oyun içinde kimin onurlu davrandığını kimin kirli işler çevirdiğini takip edecek. Reputation (şöhret) bir stat’tan daha fazlası ve Albion dünyasının oyuncuya karşı ne tavır alacağını doğrudan belirleyen bir etki taşıyor.

Zengin yeni özellikleri ve geliştirmeleriyle Final Beta tüm oyunculara keşfedilecek devasa yeni alanlar ve Albion Online dünyasını istedikleri gibi şekillendirme fırsatı veriyor.
Açıklamalı örneklerle hazırlanan oynanış videosunu izleyip Albion Online’ı daha yakından tanıyabilirsiniz:

Toplam Okunma Sayısı : 2.087


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı