Argo | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

ARMA ve DAYZ gibi dünya çapında milyonlarca kopya satan oyunların altında imzası buluna Bohemia Interactive’in geliştirdiği ve yayımladığı Argo, ücretsiz oynanabilen taktiksel MMOFPS oyunudur. 22 Haziran 2017’de tam sürüm olarak Steam üzerinden oyun severler ile buluşan Argo, Bohemia Interactive tarafından üretilen ve şirketin adını taşıyan özel bir oyun motoru kullanılarak geliştirildi.

Link, Raid, Clash ve Combat Patrol olmak üzere 4 farklı mod seçeneği sunan oyunda sürünme, koşma, çömelme, engel çevresinden gözetleme gibi klasik FPS özelliklerinin yanı sıra özellikle free2play MMOFPS oyunlarında pek görülmeyen detaylar da yer almakta. Bölge ele geçirme üzerine kurgulanmış olan Link modunda çatışma sırasında öldüğünüzde sabit bir noktadan değil daha önce ele geçirmiş olduğunuz bölgelerden herhangi birinde oyuna başlıyor olmanız bu detaylardan biri olarak gösterilebilir.

Argo‘nun en önemli özelliklerinden birisi ise kendi haritanızı yapabildiğiniz scenario editor. Editörü kullanarak standart haritalardaki tüm detayları kendi oluşturduğunuz haritadan dilediğiniz şekilde konumlandırabilir ve farklı çatışma alanları kurgulayabilirsiniz.

Türkçe dil desteği de sunan Argo, genel özellikleri itibariyle taktiksel nişancı oyunları sevenlerin test etmesi gerek güzel bir alternatif.

Argo Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 / 8 / 10 (64bit)
İşlemci: Intel Dual-Core 2.4 GHz / AMD Dual-Core Athlon 2.5 GHz
RAM: 4 GB
HDD: 20 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 9800GT / AMD Radeon HD 5670 / Intel HD Graphics 4000 512 MB VRAM
DirectX: Sürüm 10
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 / 8 / 10 (64bit)
İşlemci: Intel Core i5-4460 / AMD FX 4300
RAM: 6 GB
HDD: 20 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7800 2 GB VRAM
DirectX: Sürüm 11Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı