BiteFight | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Gameforge’un ücretsiz tarayıcı oyunu BiteFight‘te zorlu mücadeleler sizi bekliyor. Büyük keskin pençelere sahip bir kurtadam mı? yoksa sivri dişlere sahip çevik bir vampir mi? Temsil etmek istediğiniz ırkı seçin ve size verilen özel görevleri yerine getirerek karakterinizi geliştirin. Kendinizi bazen ıssız bir ormanda, bazen terkedilmiş bir kasabada, bazen de kalabalık bir tavernada av ararken bulacaksınız.

Şehir merkezine giderek tüccardan silahlar, iksirler, kasklar, zırhlar, eşyalar, eldivenler, botlar ve kalkanlar satın alarak savunma ve saldırı yeteneklerinizi yükseltebilirsiniz. Tavernada ise sonunu senin belirlediğin uzun ve keyifli hikayelere katılabilir veya görevler alarak ödüller kazanabilirsiniz.

BiteFight‘ta elindeki eşyaları satıp, başkalarının satılığa çıkardığı eşyaları bulabileceğin bir Pazar bulunmaktadır. Piyasayı iyi takip ederek burada kazançlı alışverişler yapabilirsin. Karakterini yeterince güçlendirdikten sonra şehir merkezindeki gizli Mağaraya girip iblis avına çıkmalısın, burada son derece tehlikeli iblislerle karşılaşacaksın, şayet yenilir ve çok enerji kaybedersen mutlaka Kutsal Yer’e gidip tedavi olmalısın.

BiteFight‘tan çıkarken de altın kazanmak için şehir merkezindeki Mezarcıdan iş isteyebilirsin. Böylece online olmasan bile karakterin çalışacağından para biriktirebilirsin.

BiteFight Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

5 yorum yapıldı
Yorum Yaz!