BORA | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
BORA Poster
BORA Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
16+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 865

Önemli Uyarı
Marvy Games, BORA oyununun tüm hizmetlerini 15/03/2020 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Marvy Games oyunları.

Oyun sektöründe uzun soluklu tecrübeye sahip bir ekip tarafından 2019 yılında İstanbul’da kurulan Marvy Games’in ilk oyunu olma özelliğini taşıyan BORA, %100 Türkçe içeriğe sahip bir MMOFPS oyunudur. Batılı devletler tarafından Türkiye’ye oynanan oyunları konu alan oyunda milliyetçilik olgusuna vurgu yapılmakta.

Piyasadaki oyunların en büyük sıkıntısı haline gelen “pay2win” (para harcayarak diğer oyuncularda üstün hale gelme) sisteminden tamamen uzak olmayı hedefleyen BORA‘da tüm oyuncular eşit şartlarda mücadele edecek ve üstünlük sadece oyuncu kabiliyetleriyle mümkün olacak. Dolayısıyla oyuncular benzer oyunlara kıyasla daha adil bir ortamda savaşma imkanı bulacak.

Tamamen BORA‘ya özel harita ve silahların da oyun ekleneceğini belirten geliştirici ekip, oyuncu alışkanlıklarını devam ettirebilmek adına popüler oyunların klasikleşen haritalarına benzer harita ve en bilinen silahların da oyunda yer alacağını açıkladı.

Kendine has hikayesi ve Türklük vurgusuyla ön plana çıkan BORA‘da Türkiye’nin savunma sanayinde gerçekleştirdiği yenilikleri durdurmak isteyen ve Batılı devletlerin bir araya gelerek kurduğu G.A.B (Gizli Ajan Birliği)’a karşı, profesyonel askerlerden oluşan Türk birliği BORA‘nın kıyasıya mücadelesini işliyor.

BORA Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen

Toplam Kaydolma Sayısı : 9.156
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 13.020


Yorumlar

5 yorum yapıldı
Yorum Yaz!