Bullet Run | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Bullet Run Poster
Bullet Run Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 186

Önemli Uyarı
SOE, Bullet Run oyununun tüm hizmetlerini 08-03-2013 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer SOE oyunları.

Sony Online Entertainment (SOE) tarafından yayınlanan MMOFPS oyunu Bullet Run, zengin silah çeşidi, kapsamlı karakter yapılandırma özelliği ve kaliteli sesleriyle dikkat çekiyor. Oyunda yer alan her karakter bir televizyon şovuna katılan yarışmacıları temsil ediyor. Gerçek silah ve mühimmatların kullanıldığı bu çılgın şovda yeteneklerinizi kullanarak hayatta kalmaya çalışıyor ve şöhretinizi arttırarak şovun yıldızı olmak için mücadele ediyorsunuz.

Team Deathmatch ve Dominion olmak üzere 2 farklı oyun modunun yer aldığı Bullet Run‘da moda özel harita sistemi bulunmuyor, yani oyunda yer alan her haritada bu iki moddan istediğinizi oynayabiliyorsunuz. Ayrıca detayları özenle işlenen ve oldukça büyük alana sahip bu haritalar 20 oyuncuyu destekleyebiliyor. Oyun sırasındaki aksiyon, şovun ateşini (popülerliğini) belirliyor. Popülerleşen şov daha fazla izleyici daha fazla izleyicisi ise daha çok şöhret anlamına geliyor.

Bullet Run‘da yeteneklerinizle olduğu kadar stilinizle de ön plana çıkmanız mümkün. Yaptığınız maçlardaki başarınız ile birlikte artacak şöhretiniz sayesinde yeni özelliklere sahip olabilir, karakterinize özel imaj oluşturabilir ve bu çılgın şovun takipçilerinin daha fazla dikkatini çekebilirsiniz.

Bullet Run‘daki diğer bir özellik ise modifiye edilebilir silahlar. Sahip olduğunuz silahlara namlu, susturucu gibi bir çok özelliği istediğiniz şekilde ekleyip çıkartabilirken, görselliği üzerinde çeşitli değişiklikler yaparak özelleştirmeniz de mümkün kılınmış.

Tüm bunların yanı sıra karakterlerin oyun esnasında kullanabildiği özel yetenekler de bulunuyor. Toplam sekiz adet olan bu özel yeteneklerin (skill) arasında minigun, hava saldırısı ve robotlar gibi ilginç özellikler mevcut, Bullet Run‘da bu özelliklerin kullanımı da maça olan ilgiyi arttırdığından şöhretinizi de doğrudan etkiliyor.

Bullet Run Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP, Vista veya Windows 7
İşlemci: Intel Core 2 Duo / AMD Athlon 3400+
RAM: 1 GB
Ekran Kartı: 256 MB +
DirectX: Version 9
İşletim Sistemi: Windows XP, Vista veya Windows 7
İşlemci: Intel Core 2 Quad/ AMD Phenom II x 4
RAM: 2 GB
Ekran Kartı: 512 MB +
DirectX: Version 9Yorumlar

17 yorum yapıldı
Yorum Yaz!