Cabal Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Kore merkezli online oyun üreticisi ESTsoft tarafından geliştirilip yayınlanan ve ilk test yayınına 2005 yılında Kore’de başlayan MMORPG oyunu Cabal Online, 2006 yılından bu yana Avrupa’da yayınlanmaya devam ediyor. Resmi dili İngilizce olan Cabal Online’ı yama ile Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Cabal Online‘da Warrior, Blader, Wizard, Force Archer, Force Shielder ve Force Blader olmak üzere 6 farklı sınıf, bu sınıflarda kullanılabilen Sword ve Magic adında 2 ana skill bulunuyor. 10.seviyeden sonra kazanmaya başladığınız skill puanları ile skillerinizi kullanmaya başlayabiliyorsunuz. 10.seviyeden sonra oyuncuya sunulan bir diğer özellik ise combo özelliği. Online oyunlarda combo özetle; tanımlanan tuş kombinasyonlarının doğru sıralamayla yapılması halinde rakibe ekstra hasar veren özel hareketlere verilen isimdir. Oyunu daha keyifli hale getiren bu hareketlere seviye atladıkça yenileri ekleniyor.

Oyunun bir diğer güzel özelliği ise 10. seviyeden itibaren her 10 seviyede verilen özel görevlerin tamamlanması durumunda oyuncuya oldukça faydalı hediyeler vermesi. PvP haritaları ve savaşlarıyla da oldukça beğeni toplayan Cabal Online‘da başarılı olduğunuz her PvP mücadelesinden onur puanı kazanırsınız.

Cabal Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşlemci: Pentium 3, 800MHz+
RAM: 512MB+
Grafik: 3D Accelerator
Harddisk: HDD:2.5GB
Ses Kartı: DirectX 9.0c
İşlemci: Pentium 4, 1.4GHz
RAM: 1GB+ RAM
Grafik: GeForce 6600GT
Harddisk: 4.5GB
Ses Kartı: DirectX 9.0c
İlgili HaberlerYorumlar

33 yorum yapıldı
  • ilkcan says:

    acc açmaya çalışıyorum id pass gibi yerleri doldurduktan sonra bu alanı doldurmak zorunludur diyor kutu kırmızı kalıyor acc açtırtmıyor yardımcı olabilecek varmı

  • ibrahim says:

    arkadaslar oyuna yeni baslayacaklar yada oyunu cok önceden oynayıpta bırakan kişiler carlar acılmaz oyun tasındıgı icin carınızı aktarmanız lazım ondan olmuyordur yeni baslayacaklara yardım ederim bende basladım oyuna yardım isteyen yazsın buraya

Yorum Yaz!