Champions Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

California merkezli oyun stüdyosu Cryptic Studios tarafından Cryptic Engine oyun motoru ile geliştirilen ve Perfect World tarafından yayımlanan Champions Online, süper kahraman temalı bir MMORPG oyunudur. İlk olarak 2009 yılında Atari tarafından Kuzey Amerika ve Avustralya sunucuları açılan Champions Online süper kahramanlar ile kötü karakterlerin savaşını konu alıyor.

Ücretli ve ücretsiz karakterlerin yer aldığı Champions Online‘da çok sayıda karakter seçeneği bulunmakta. Oyunun en büyük özelliklerinden biri ise sınıf tabanlı olmaması. Champions Online‘da klasik MMORPG oyunlarında olduğu gibi belirli bir sınıf seçerek yolunuza devam etmek yerine, karakterinizi oluşturup onlarca özel güç ve yetenek arasından dilediğinizi kullanabiliyorsunuz. Bu sayede can sıkıcı sınırlamalara takılmadan farklı seçenekleri deneyerek kendinize en uygun olanı belirlemeniz mümkün oluyor.

Hava araçları, zengin silah ve skill seçeneğinin yanı sıra geniş haritaları ve görsel efektleriyle de dikkat çeken Champions Online‘da hem PvE hem de PvP savaşları yaparak karakterinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Champions Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

2 yorum yapıldı