Conan Exiles | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Conan Exiles Steam Fiyatlari


Platform
Ülke
Fiyat
İndirim
Satın Al
Steam Conan Exiles
109.00 TRY
%50
Steam Conan Exiles
459.99 ARS
%50
Steam Conan Exiles
1299.00 RUB
%50
Steam Conan Exiles
99.49 BRL
%50
Steam Conan Exiles
39.99 USD
%50

Funcom tarafından geliştirilen ve yayımlanan Conan Exiles, İngilizce dil desteğiyle hizmet veren MMO Survival oyunudur. PC’nin yanı sıra Play Station 4 ve Xbox One versiyonları da bulunan oyunda kendi binalarınızı inşa edebilir, karakterinizi farklı yönlerden özelleştirebilir ve yetenek puanlarını stratejinize göre dağıtarak keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Hayatta kalma oyunlarının genel özelliklerine sahip olan Conan Exiles, açık dünya haritada aksiyon, macera ve rol yapma ögelerini bir arada sunuyor. Conan’ın karanlık dünyasını yansıtan oyunda tek oyunculu, çok oyunculu ve eşli oyunculu gibi farklı oyun modları yer almakta.

Conan Exiles‘ı benzerlerinden ayıran en önemli özellik ise köleleştirme sistemi. Bu özellik sayesinde kontrolünüz altına giren köleleri hem bölgenizi düşmanlardan korumak için hem de rakip oyunculara saldırı düzenlemek için kullanabilirsiniz.

Oyunu özel kılan bir diğer özellik de ev yapma sistemi. Gerekli malzemeleri topladığınızda evinizin temelini atabiliyor ve aşama aşama evinizi hatta kendi köyünüzü inşa edebiliyorsunuz. Karakterin üzerinde taşıyabileceği yük miktarı sınırlı olduğu için ev gibi fazla malzeme isteyen yapıları yapmak için gereken eşyaları bir araya getirmek zaman alabiliyor.

Çeşitli yaratık ve ilkel kabileler ile zenginleştirilmiş olan Conan Exiles hayatta kalma oyunlarını seven oyuncular için göz ardı edilmemesi gereken bir alternatif.

Conan Exiles Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Win7/Win8/Win10 64 Bit
İşlemci: Quad Core i5 / AMD eşdeğeri
RAM: 6 GB
HDD: 35 GB
Ekran Kartı: GeForce GTX 560 (1GB) / AMD eşdeğeri
DirectX: Sürüm 11
İşletim Sistemi: Win7/Win8/Win10 64 Bit
İşlemci: Quad Core i5/i7 3.3 GHz / AMD eşdeğeri
RAM: 8 GB
HDD: 35 GB
Ekran Kartı: GeForce GTX 780 Ti/970/1070 / AMD eşdeğeri
DirectX: Sürüm 11Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!