Creativerse | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Playful Corporation tarafından geliştirilen ve yayımlanan Creativerse, İngilizce dil desteğiyle hizmet veren bir MMO oyundur. Tek başınıza oynayabildiğiniz Creativerse‘ı aynı zamanda çevrim içi olarak gerçek oyuncularla birlikte de oynamanız mümkün. Orman, çöl, şehir, dağlık arazi gibi çeşitli ortamların işlendiği devasa haritalarda kendi dünyanızı oluşturmaya fırsat veren oyunda oluşturduğunuz dünyayı diğer oyunculara açabiliyor ve MMO formatında oynayabiliyorsunuz.

Diğer oyuncuların oluşturduğu dünyalara da giriş yapabildiğiniz Creativerse‘ta çevrenizde bulunan toprak, ağaç, taş, maden gibi materyalleri toplayabilir, rehber yardımıyla bu eşyaları bir araya getirerek yeni eşyalar elde edebilirsiniz. Benzerlerinden farklı olarak teknolojik aletler de üretebildiğiniz oyunda özel kanatlar ile uçmanız bile mümkün.

Görünüş itibariyle Minecraft ile benzerlik gösteren Creativerse, sahip olduğu eldiven teknolojisi sayesinde işinizi oldukça kolaylaştırıyor. Elinizdeki yüksek teknolojiye sahip eldiveni kullanarak çevrenizdeki her eşyayı tek seferde toplayabildiğiniz oyunda, kazma kürek kullanarak tekrar tekrar hamle yapma derdinden kurtuluyorsunuz.

Görev sistemi sayesinde verilen görevleri yerine getirerek özel eşyalara sahip olabilir, mağaraları dolaşarak nadir elementler elde edebilirsiniz. Creativerse eğlenceli grafikleri ve alışa gelmişin dışındaki yaratıklarıyla keyifli vakit geçirmenizi sağlamayı hedefliyor.

Creativerse Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
İşlemci: Core2Quad Q6600 / AMD lihenom II X4 920
RAM: 4GB
HDD: 2GB
Ekran Kartı: GeForce GTX 8800/ ATI Radeon HD 2900XT
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
İşlemci: Intel i5-750 / AMD lihenom II X4 945
RAM: 8GB
HDD: 2GB
Ekran Kartı: GeForce GTX 460 / Radeon HD 5850Yorumlar

3 yorum yapıldı
Yorum Yaz!