CrimeCraft Gang Wars | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
CrimeCraft Gang Wars Poster
CrimeCraft Gang Wars Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
18+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 179

Önemli Uyarı
Mayn Games, CrimeCraft Gang Wars oyununun tüm hizmetlerini 31-08-2017 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Mayn Games oyunları.

Vogster tarafından geliştirilen ve Türkiye’de GameTürk’ün ardından Mayn Games tarafından yayımlanmaya başlayan CrimeCraft Gang Wars free2play hizmet veren bir MMOFPS oyunudur. CrimeCraft GangWars‘ta 8 level olduktan sonra eğitimlere katılarak silah ve mühimmat (item) alabilir, lobby’ye girerek suç dünyasına ilk adımınızı atabilirsiniz.

GTA tarzı TPS oyunlarını sevenlerin beğenisini toplayan CrimeCraft GangWars‘ta kendi çetenizi kurabilir, sahip olduğunuz bölgeyi korumak ve rakip çetelerin bölgelerini ele geçirmek için baskınlar ve bölge savaşları yapabilir hatta gece kulübü bile işletebilirsiniz. “Sunrise” şehrinde geçen bu keyifli oyunda zaman kaybetmeden çetenizi kurun ve bölgenizi koruma altına alın.

CrimeCraft GangWars, oyun severlerin yakından tanıdığı RPG dünyasının en belirgin özelliklerini (lonca-klan sitemi, rakiplerden ganimet toplama, ticaret yapma ve meslek edinme, görevler ve yetenekler, PvE – PvP savaş seçenekleri) aksiyon ve becerinin ağır bastığı bir TPS ortamında oyuncularına sunuyor.

Oyunda yenilik her şeyden önce geliyor. Güncelleme paketleriyle içeriği sürekli gelişen CrimeCraft GangWars‘ta yeni harita, silah ve mühimmatlarla sık sık karşılaşmanız mümkün.

CrimeCraft Gang Wars Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim sistemi: Windows XP / Vista
İşlemci: Pentium 1.6 GHz
RAM: 1024 MB
HDD: 5.5 GB
Ekran kartı: GeForce 7600 / ATI Radeon X1600
İşletim sistemi: Windows XP / Vista
İşlemci: Intel Dual Core
RAM: 2 GB ve üzeri
HDD: 5.5 GB ve üzeri
Ekran kartı: GeForce 8800 ve üzeriYorumlar

23 yorum yapıldı
Yorum Yaz!