Crowfall | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Önemli oyun projelerinde göre alan Todd Coleman ve Gordon Walton tarafından kurulan ArtCraft Entertainment tarafından geliştirilen MMO oyunu Crowfall, tecrübeli oyun şirketi Travian Games yayımcılığında oyun severler ile buluşuyor.

ArtCraft’ın ilk oyunu olan Crowfall 2015 yılında Kickstarter üzerinden duyurulmuş be 800.000$ hedefle destek kampanyası başlatmıştı. İçeriği ve konseptiyle yatırımcı ve oyun takipçilerinin dikkatini çekmeyi başaran oyun kısa sürede hedeflenen rakamın 2 katını toplayarak oyunu geliştirmeye başladı. Yaklaşık 3 yıl süren geliştirme sürecinin ardından 2018 yılında tam sürüm olarak piyasada yerini almayı hedefleyen Crowfall, erken erişim sürecinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Devasa bir evrene ve keşfedilmeyi bekleyen eşsiz dünyalara sahip olan oyunda ağaç, taş ve değerli madenler toplayarak bunları işleyebilir, yeni eşyalara oluşturabilir ve kendi kalenizi, hatta şehrinizi oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Diğer oyuncuların kalelerini işgal edip bireysel ve lonca savaşları yapabildiğiniz Crowfall‘da savaş ganimetleri kazanarak gelişmenizi hızlandırabilir ve devasa PvP savaşlarında avantaj sağlayabilirsiniz.

Dünyalar arasında seyahat edebildiğiniz oyunda sürekli yeni içerikle keşfedebilir, meslek edinebilir ve ticaret yapabilirsiniz. Yıkılabilir ortamları ile kuşatma savaşlarında benzersiz bir oyun deneyimi sunan Crowfall, RPG ve RTS özelliklerini bir arada barındırıyor.

Crowfall Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen

Toplam Kaydolma Sayısı : 1.180


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!