Darwin Project | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Son yılların en çok ilgi gören türlerinden olan battle royale oyun kurgusunun başarıyla işlendiği Darwin Project, kendine has grafiklere sahip başarılı bir MMO. Scavengers Studio tarafındna geliştirilen ve Steam üzerinden ücretsiz olarak yayımlanan oyun Şubat 2018 itibariyle açık beta testlerine başladı ve oyun severlerden geçer not aldı.

Kuzey Kanada kayalıklarında geçen oyun buz devri öncesi insanların birbirini öldürerek hayatta kalmak için mücadele etmesini konu alan Darwin Projesi isimli hayali bir kurguya dayanıyor.

Rakip oyuncuların yanı sıra olumsuz hava koşullarıyla da mücadele ettiğiniz oyunda çevredeki eşyaları kullanarak saldırı ve savunma değerlerinizi güçlendirmeli, tuzak kurma gibi taktikler uygulayarak rakiplerinizi yok etmelisiniz.

Toplam 10 kişiden oluşan oldukça büyük haritalarda hayatta kalma mücadelesi verdiğiniz Darwin Project‘te tüm battle royale oyunlarda olduğu gibi harita çevresi gittikçe merkeze doğru daralır ve çeşitli afetler ile dışarıda kalan oyuncular diskalifiye olur.

Darwin Project Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7 64bit
İşlemci: Dual Core 2.4Ghz+
RAM: 4 GB
HDD: 6 GB
Ekran Kartı: GTX 750, GTX 660
DirectX: Sürüm 10
İşletim Sistemi: Windows 7 64bit
İşlemci: Quad Core 2.4Ghz+
RAM: 8 GB
HDD: 6 GB
Ekran Kartı: GTX 970, GTX 1060
DirectX: Sürüm 11Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı