Devil Hunter | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Önemli Uyarı
Oasis Games, Devil Hunter oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Oasis Games oyunları.

Çin merkezli oyun yayımcısı Oasis Games tarafından yayımlanan Devil Hunter, tarayıcı üzerinden yükleme ve kurum yapmadan oynanabilen bol aksiyonlu MMORPG oyunudur. Kaliteli grafik ve görsel efektlerinin yanı sıra Türkçe içeriği ve basit arayüzü ile her seviyedeki oyuncunun rahatlıkla oynayabileceği bir oyun olan Devil Hunter, free2play modelde hizmet veriyor.

Adından da anlaşılacağı üzere sahip olduğunuz karakter ile dünyayı ele geçiren kötülüğü yok etmeye çalıştığınız oyunda; suikastçı, gladyatör ve büyücü olmak üzere benzersiz yetenek ve görünüme sahip 3 farklı karakter sınıfı yer almakta.

Seçmiş olduğunuz karakter ile size verilen görevleri yerine getirerek yeni yeteneklerin açılmasını sağlayabilir, hortkuluk adı verilen özel sistem sayesinde ele geçirdiğiniz ruhların gücünü savaş sırasında kullanarak düşmanlarınıza karşı avantaj elde edebilirsiniz. Çok sayıda ana yetenek ve hortkuluğa sahip olabildiğiniz Devil Hunter‘da savaş sırasında seçmiş olduğunuz 4 ana yetenek ve 2 hortkuluğu kullanabilirsiniz.

Stratejinizi belirleyip düşmanınıza göre yetenek ve hortkuluklarınızı düzenleyerek en zorlu rakiplerinizi bile bozguna uğratabilirsiniz. Kombo sisteminin de yer aldığı oyunun en büyük özelliklerinden biri de haritanın özelliğine göre 3 boyutlu oynanışa sahip olması.

Devil Hunter‘ın non-target yapısı sayesinde çevrenizdeki düşmanları seçerek değil mouse yardımıyla hedef alıyor ve seri şekilde saldırarak kombo özelliği ile etkisiz hale getiriyorsunuz. Her bölümün sonunda güçlü bir yaratık ile savaşmanız gerektiği için canınızı ve büyü gücünüzü iyi kullanmanız gerekmekte.

Oldukça akıcı ve keyifli bir oynanışa sahip olan Devil Hunter‘da kendi grubunuzu kurabilir, grubunuz ile görevleri tamamlayabilir ve gerçek oyunculara karşı PvP savaşlara yaparak lider sıralamasında üst sıralara çıkabilirsiniz.

Devil Hunter Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!