Dino Storm | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Splitscreen oyun stüdyosu tarafından geliştirilen ve yayımlanan Dino Storm, tarayıcı üzerinden oynanabilen 3D aksiyon ve savaş oyunudur. Geniş ve tehlikeli topraklara sahip dino kasabasında geçen oyunda kasabanın düzenini korumaya çalışan kahraman rolünü üstleniyorsunuz. Oyun boyunca dinozorunuz ile maceradan maceraya koştuğunuz Dino Storm‘da tehlikeli yaratıklar ve acımasız haydutlar sizi bekliyor.

7 farklı dinozor türü barındıran Dino Storm‘da her dinozorun kendine has özel yetenek ve üstün özellikleri bulunuyor. Görüntü olarak da farklılık gösteren bu dinozorların dış görünüşünü siz de özelleştirebiliyorsunuz. Günlük ve genel çok sayıda görev içeren oyunda ilk görevler sayesinde hızlıca seviye atlayabilir, işinize yarayacak eşya ve para gibi değerli ögeler toplayabilirsiniz.

Yanan Tabanca, Çekiç ve Arabulucu olmak üzere 3 farklı silah türü kullanabildiğiniz Dino Storm‘da bu silahlara çeşitli özellikler kazandırıp güçlendirmek için kullanabileceğiniz modüller de bulunuyor. Tarayıcı tabanlı olmasına rağmen 3D grafikleri ve özelleştirme seçenekleriyle dikkat çeken Dino Storm, hareket halinde ateş edebilme özelliği ve geniş arazileriyle keyifli bir oyun deneyimi sunuyor.

Dino Storm Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP SP3 ve üzeri
İşlemci: Pentium 2.33 GHz ve üzeri
RAM: 1GB ve üzeri
Hard Disk: 100MB boş alan.
İnternet: Kablolu Modem ADSL 512K ve üzeri
Dino Storm Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!