Suba Games 2014 Yenilikleri! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Suba Games 2014 Yenilikleri! Poster
Suba Games 2014 Yenilikleri! Poster

MMOFPS oyunu MAT Online ile 2013 yılında Türkiye'ye hızlı bir giriş yapan Suba Games, 2014'te de Türkçe hizmetlerine devam ediyor. Portalına Türkçe dil desteği ekleyen Suba Games yeni oyunu Dino Storm'u da Türkçe dil desteğiyle yayına başlattı.
Faaliyet Tarihi:
14.01.2014

Subagames, MAT Online oyunu ile Türkiye Oyun Pazarındaki ısınma turlarından sonra 2014 yılında yapacağı büyük atılımların öncüsü olarak iki güzel haberi sizlerle paylaşıyor.

Suba Games Portal Artık Türkçe!

Evet, Suba Games’in oyun portalı artık Türkçe olarak yayına başladı. Suba oyuncuları artık rehberlere ve genel ticket sistemine Türkçe olarak erişebilecek ve işlem yapabilecekler. Bunu ileride gelecek olan bazı güzel haberlerin başlangıcı olarak algılayabiliriz. Suba Games Türkçe portalına https://subagames.com/tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Dino Storm Suba Games Farkı ile Yayında!

Hem Türkçe hemde İngilizce olarak Dino Storm Suba Games farkı ile yayına başladı. Suba Games üzerinden oynayanları bir çok sürpriz bekliyor. Türkçe olarak https://subagames.com/DinoStormTR adresinden oynayabilir ve detayları takip edebilirsiniz.

Dino Storm Nedir?

Dino Storm yüzlerce görev ve zorluk içeren, tarayıcı tabanlı dinozorlar içeren bir MMOdur. Bir avatarınız ve dinazorunuz ve elbette silahlarınız oluyor! Şöhret elde etmek için bir çok görevi yerine getiriyor, müthiş yaratıkları alt ediyor ve Dino köyünde yükseliyorsunuz.

Suba Games ile ilgili yeni haberler çok yakında duyurulacaktır, tüm bunlar henüz bir başlangıç!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.308


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı