MAT Online Türkiye Açık Beta Başlıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
MAT Online Türkiye Açık Beta Başlıyor! Poster
MAT Online Türkiye Açık Beta Başlıyor! Poster

MAT Online Türkiye açık beta testi başlıyor! Yüzlerce özelleştirilebilir silah ve aksesuar, çok sayıda harita ve 15 farklı oyun moduyla aksiyon dolu saatler geçireceğiniz MAT Online'de bir çok yeni özellik sizi bekliyor. MAT Online açık beta detaylarını yazımızdan öğrenebilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
06.09.2013

Suba Games’in sevilen MMOFPS oyunu MAT Online‘ın Türkiye sunucuları açık betaya hazır! Başarılı bir kapalı beta sürecinden sonra 6 Eylül 2013 Cuma günü saat 17:00’de açık beta testlerine başlayacak olan MAT Online Türkiye‘de yeni özellikler ve aksiyon dolu çok sayıda oyun modu sizi bekliyor.

Kapalı betaya katılan tüm kullanıcıların karakterleri açık betada sıfırlanacak olup aynı kullanıcı adı ve şifre bilgileri oyunda geçerli olacaktır. Kapalı beta sürecinde söz verildiği gibi 50. seviyeye gelen her kullanıcı MAT Online TR açık betada sürprizlerle dolu bir hediye paketine sahip olacak.

Kapalı betaya katılan veya MAT Online Türkiye‘yi daha önce bilgisayarına indiren kullanıcılar açık beta için yeni bir client indirmek zorunda kalmadan küçük bir güncellemeyle oyuna giriş yapabilecekler.

Mat Online Türkiye indir

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.389


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!