MAT Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Suba Games ile ilk olarak 2010 yılında oyunseverlerle buluşan aksiyon/macera türündeki MMOFPS oyunu Mission Against Terror (MAT Online) Türkçe dil desteğiyle bir dönem Türkiye’de yayınlanmış, daha sonra TR sunucularını kapatma kararı almıştı. MAT Online şu anda global sunucularında İngilizce dil desteğiyle oynanabilmektedir.

MAT Online‘da oyun içerisinde faydalanabileceğiniz diğer FPS oyunlarında bulunmayan çeşitli özellikler mevcut. Bunlar en dikkat çekeni ise dans etme özelliği, bu özelliği kullanmanın 2 farklı avantajı var. Birincisi dans modunda kamera 3. kişi görünümüne geçtiği için çevrenizi daha geniş bir açıyla görebiliyorsunuz, bu da özellikle köşelerde durduğunuzda rakibiniz sizi göremeden onu görebilmenize olanak veriyor. Bu modun diğer bir özelliği ise dans ettiğiniz sürece enerjinizin yavaş yavaş dolması. Dans modunun tek dez avantajı karakterinizi tamamen savunmasız bırakması, herhangi bir saldırı durumunda normal moda geçmeden ateş edemiyorsunuz.

Oyunda bir de Polimorph bombası bulunuyor, şirin bir hayvan görünümündeki bu bombayı rakibinize karşı kullanarak onu bir süreliğine savunmasız hale getirebilirsiniz. MAT Online‘nı cazip kılan bir diğer özellik ise Dolby Axon 3D ses teknolojisini kullanması.

MAT Online‘da Bomb, Ghost, Mumy, Deathmatch, Team Deathmatch, Dragon Emperor, Occupy, AI, Terminator, Snowball, Bounty, Hybrid ve PK modunun yanı sıra oyun severlerin en çok ilgi gösterdiği tank savaşları modu bulunuyor. Zengin harita seçeneğiyle de beğeni toplayan MAT Online ücretsiz (Free2Play) hizmet veriyor.

MAT Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 2000
İşlemci: 1 Ghz Pentium 3
RAM: 512 MB
HDD: 1 GB
Ekran Kartı: NVidia GeForce Ti4200
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: 3 Ghz Pentium 4
RAM: 1 GB 
HDD: 2 GB
Ekran Kartı: Geforce 6600 GT
MAT Online Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

102 yorum yapıldı
Yorum Yaz!