Divine Storm | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Viva Games tarafından yayımlanan Divine Storm, tarayıcı üzerinden yükleme ve kurulum yapmadan oynanabilen free2play RPG oyunudur. Sahip olduğu görsel efektlerle oldukça renkli bir yapıya sahip olan oyunda mitolojik canavarlarla dövüşüp verilen görevleri yerine getirmek için mücadele ediyorsunuz.

Mage, ranger ve warrior olmak üzere benzersiz yetenek ve silahlara sahip 3 farklı karakter sınıfının yer aldığı Divine Storm‘da, her sınıfta erkek ve kadın olmak üzere 2 ayrı karakter seçeneği bulunmakta. Otomatik savaş ve otomatik navigasyon sistemi sayesinde hızlıca görev yapabildiğiniz ve seviye atlayabildiğiniz oyunda seviyeniz arttıkça kontrolü elinize almanız ve karakterinizi özelleştirerek stratejinizi belirlemeniz gerekiyor.

Oyun stratejinize göre saldırı veya savunma ağırlıklı karakter oluşturmak için en doğru kıyafet, silah ve takıları seçmeli, doğru yeteneklerin özelliklerini yükseltmeli ve kendinize uygun yol arkadaşları edinmelisiniz. Pet, binek ve kanat sisteminin de bulunduğu Divine Storm‘da gerçek oyunculara karşı PvP savaşları yapmanız da mümkün.

Arkadaş sistemi sayesinde diğer oyuncularla arkadaş olup etkileşime geçebilir, gurup (klan) sistemiyle de kendi klanınızı kurabilir ya da herhangi bir klana dahil olarak düşmanlara karşı daha güçlü olabilirsiniz.

Seri bir oynanışa sahip olan Divine Storm, basit bir arayüze sahip olması sebebiyle her seviyede oyuncunun rahatlıkla oynayabileceği eğlenceli bir oyun.

Divine Storm Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

1 yorum yapıldı