Dragonica | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Dragonica Poster
Dragonica Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
7+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 14

Önemli Uyarı
gPotato, Dragonica oyununun tüm hizmetlerini 30-04-2014 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer gPotato oyunları.

Gravity Games tarafından 2006 yılında geliştirilmeye başlanan Dragonica, ilk olarak 2009 yılında Kore’de daha sonra 2010 yılında Amerika ve Avrupa’da yayınlanmaya başladı. Avrupa’da İngilizce dil desteği ile gPotato tarafından yayımlanan Dragonica, anime görsellere sahip bir MMORPG oyunudur.

Oyunda Human ve Drakan olmak üzere 2 farklı ırk bulunmakta. Drakan ırkında bir karakter oluşturabilmeniz için 20. seviyeye ulaşmış bir karakterinizin olması gerekiyor. Warior, Magician, Archer ve Thief olmak üzere farklı alanlarda uzmanlaşmış 4 sınıfın yer aldığı Dragonica tempolu biroynanışa sahip.

Sevimli karakterleri ve göz yormayan ortamlarıyla dikkat çeken oyunda kombo sistemi bulunuyor. Düşmanınızı daha kolay ve etkileyici hareketlerle yenmenizi sağlayan kombo hareketleri doğru şekilde kullandığınızda kazandığınız tecrübe puanlarıda artıyor. Zindan görevlerinin de yer aldığı Dragonica‘da verilen görevleri yerine gitirip son aşamadaki patronu (boss) yendiğiniz taktirde kıymetli eşyaların yanısıra yüksek miktarda tecrübe puanı da kazanabiliyorsunuz.

İki farklı pet çeşidi yer alan oyundaki petlerden bir kısmı sadece size ek özellikler sağlarken diğer kısmı binek özelliği taşımasının yanında savaşlarda size destek de veriyor. Bire bir PvP yapabileceğiniz Ranking, Battlesquare, Emporia Wars Ranking ve Battlesquare mod seçeneklerinin yanı sıra Emporia Wars ile guild olarak PvP yapabildiğiniz Dragonica‘yı free2play olarak oynayabilirsiniz.

Dragonica Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: XP SP3, Vista, 7
İşlemci: 1.5 GHz
RAM: 1 GB
Ekran Kartı:128MB
İşletim Sistemi: XP SP3, Vista, 7
İşlemci: 2.4 GHz or P4
RAM: 2 GB
Ekran Kartı: 256 MB
Dragonica Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!