Ejder Yolu | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Çin merkezli oyun dağıtıcısı Sala Game tarafından yayımlanan Ejder Yolu, Türkçe dil desteğine sahip savaş/strateji oyunudur. Zengin içeriği ve gelişmiş görev sistemiyle dikkat çeken oyunu yükleme ve kurulum yapmadan tarayıcınız üzerinden oynayabiliyorsunuz. Facebook hesabınız ile de giriş yapabildiğiniz Ejder Yolu‘nun orjinal adı ise Dragon Knight.

Kara ejder ile insan ırkı arasındaki ölüm kalım savaşını konu alan oyunda, sahip olduğunuz karakteri geliştirerek iyi ejderlerin de yardımıyla kötülüğe karşı mücadele ediyorsunuz. Karakteriniz için cinsiyet seçimi yapabildiğiniz Ejder Yolu‘nda; silahşör, kahin, avcı, büyücü ve şövalye adında benzersiz eşya, silah ve yeteneklere sahip 5 farklı karakter sınıfı yer alıyor.

Tarayıcı tabanlı olmasına rağmen klasik bir RPG oyunundan daha fazla içeriğe sahip olan Ejder Yolu‘nda, gerekli seviyelere ulaştığınızda pet ve binek sahibi olabilir, kanat takabilir, ejderha evcilleştirebilir, perilerin korumasından faydalanabilirsiniz.

Farklı zorluk ve kurguda çok sayıda zindanın da bulunduğu Ejder Yolu‘nda, başarıyla tamamladığınız her görev için değerli eşya, taş, kıyafet ve silahlar kazanabilir, bu sayede savaşçınızı geliştirerek rakiplerinize karşı daha güçlü olabilirsiniz.

Ejder Yolu Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
Ejder Yolu Promo Kod / Beta Key
Yorumlar

2 yorum yapıldı
Yorum Yaz!